تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی استراتژیک Vagrus The Riven Realms v0.5.21 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/09/28 نسخه Vagrus The Riven Realms v0.5.21 - GOG اضافه شد.

Vagrus The Riven Realms

یک بازی استراتژیک و نقش‌آفرینی محبوب است که بر عناصر مهمی نظیر روایت داستانی، اکتشاف در جهانی آزاد و تاکتیک‌های هجومی و دفاعی مختلف تمرکز دارد. شخصیت اصلی بازی vagrus نام دارد که رهبر یک کاروان بزرگ است. او در جهانی تاریک و خطرناک گیر افتاده و وظیفه دارد تا به هر قیمتی که شده بقای خود و سایر اعضای کاروانش را تضمین کند. جهان بازی مملو از لوکیشن های منحصربه‌فرد بوده و در هر گوشه آن گروهی با ویژگی‌های خاص و متمایز خود سکنا گزیده‌اند. در طی ماجراجویی‌های خود با جناح‌ها و شخصیت‌های مختلفی روبه‌رو خواهید شد که هر کدام به نوع خود تأثیر منحصربه‌فردی بر روند بازی خواهند داشت. هزاران سال پیش امپراتوری باشکوهی بر این قلمرو حکومت می‌کرد تا اینکه به دلیل گناهانشان توسط خدایان مجازات شده و تمام سرزمین آبادشان دچار نابودی و فساد گشت. اکنون بعد از هزاران سال از آن واقعه، هنوز که هنوز است در این سرزمین هیولاها و موجودات خطرناکی در کنار ساکنان اصلی آن زندگی می‌کنند که هر لحظه جانشان توسط این موجودات تهدید می‌شود. داستان بازی Vagrus The Riven Realms در قالب بخش‌های جداگانه و مستقلی دسته‌بندی شده است که هر کدام به صورت مرحله یا ایونت منحصربه‌فردی به شما ارائه خواهد شد. تصمیمات شما در این سناریوها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بر محیط اطراف و همراهانتان تأثیر بسزایی می‌گذارد. این امکان وجود دارد تا پس‌زمینه داستانی شخصیت موردنظر خود را از میان سه گروه تاجر، سرباز مزدور و یا کاشف انتخاب کنید. مبارزات بازی Vagrus The Riven Realms به‌صورت نوبتی هستند و داشتن تاکتیک و استراتژی مدون به موفقیت شما کمک شایانی می‌کند. در این مبارزات علاوه بر اینکه مهارت‌های فردی و نقاط قوت و ضعف منحصربه‌فرد همراهان شما اهمیت دارد؛ مهارت رهبری نیز جایگاه بسیار ویژه‌ای داشته و می‌تواند نتیجه مبارزه را دگرگون سازد. موقعیت‌یابی درست نیروها و مهارت پشتیبانی نیز از جمله مواردی است که موجبات پیروزی شما را فراهم می‌کند.

|| بازی هنوز در حال طراحی و توسعه است و به صورت Early Access و یا دسترسی زود هنگام در دو سرویس استیم و GOG منتشر شده است ||

نام: Vagrus The Riven Realms
حجم فایل: 1.02 گیگابایت
شرکت سازنده: Lost Pilgrims Studio
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
ورژن: v0.5.21
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Lost Pilgrims Studio
رمز فایل: www.download.ir

Vagrus The Riven Realms v0.5.21 - GOG

Vagrus is an award-winning roleplaying game with a narrative focus, open-world exploration, and strong elements of strategy. The player takes the role of a vagrus - a caravan leader who strives to survive in a strange and dangerous dark fantasy world by leading a traveling company on all kinds of ventures.

لینک دانلود