دانلود نرم افزار Voxengo Crunchessor v2.13 نسخه ویندوز – مک

Voxengo Crunchessor

یک برنامه ویرایش صدا و آهنگ می باشد و برای تولید موسیقی به صورت حرفه ای کاربرد دارد . یکی از مهمترین مزایای این نرم افزار سهولت تنظیم و کار با آن است که در عین سادگی فورا عملکرد صوتی عالی را ارائه می دهد . یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه نرم افزار Voxengo Crunchessor نوع پردازش صوتی آن است که به صورت موازی با فشرده سازی اعمال می شود و این به این معنی است که علاوه بر سادگی و سهولت در استفاده سرعت و قدرت پردازش کار نیز بالاتر از سایر نرم افزار های موجود در بازار است ، که همین موضوع باعث می شود این نرم افزار برای موسیقی دان ها و تهیه کنندگانی که به صدای فشرده سازی آنالوگ علاقه مند هستند ، یک انتخاب ایده آل باشد . علاوه بر همه موارد گفته شده این برنامه سبک های جدیدی را در فشرده سازی موسیقی به کار برده است و از یک ویژگی منحصر به فرد برای فشرده سازی نهایی استفاده می کند . از دیگر امکانات

نرم افزار Voxengo Crunchessor

می توان موارد : تنظیم آسان فشرده سازی ، سبک های خاص برای ویرایش ، پردازش استریو و چندکاناله ، تحویل نمونه کار با سرعت 8 برابر سایر نرم افزار ها ، پشتیبانی از همه نرخ های موسیقی ، زمان پردازش سریع با تاخیر صفر ثانیه ، رابط کاربری قابل تنظیم و کاربر پسند و … را نام برد .
نام: Voxengo Crunchessor
حجم فایل: 7 مگابایت ، 15 مگابایت
شرکت سازنده: Voxengo
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.13
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe , dmg
پلتفرم: ویندوز ، مک
رمز فایل: www.download.ir

Voxengo Crunchessor - v2.13 - Windows - Mac

This program is a track compressor AAX, AudioUnit and VST plugin for professional sound and music production applications. One of its main advantages is the ease of tuning, which at the same time instantly delivers an excellent sonic performance.Another remarkable feature of Crunchessor is its valve-type processing, which is applied in parallel to compression.

لینک دانلود