تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Voxengo LF Max Punch v1.9 نسخه ویندوز – مک

LF Max Punch

نام یک افکت صوتی در زمینه ویرایش و ایجاد موسیقی می باشد که به وسیله دارا بودن ویژگی های بسیار قابل توجه به شما کمک می کند تا بتوانید با فرکانس های پایین و اعمال distortion صدای بم را برای تولید کنندگان موسیقی امروزی به ارمغان بیاورد و به آن ها ابزاری برای اعمال bass های بسیار نرم و زیبا بر روی موسیقی ها ارایه کند.

نرم افزار LF Max Punch

توانایی تاکید بر روی باند فرکانس صدای بم مشخص و اعمال رنگ بر روی آن و تولید محتواهای خوش آهنگ همراه با توانایی ترکیب باند فرکانس موسیقی اصلی را دارا می باشد. قابلیت فشرده سازی اختیاری توانایی اضافه شدن بعد از ساخت و ویرایش فایل های موسیقی را دارا بوده و توانایی جداسازی سیگنال broad-band را به فرکانس بالا و پایین و سپس اعمال فیلتر ذکر شده در فرکانس پایینی را دارا می باشد. همچنین LF Max Punch توانایی اعمال بر روی دامنه گسترده ای از ابزار ها و سبک های مختلف موسیقی مانند:درام ، rap, trance, club و موسیقی های سبک rock را دارا می باشد.

نام: LF Max Punch
حجم فایل: 22.2 مگابایت
شرکت سازنده: Voxengo
ورژن: v1.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe - dmg
پلتفرم: ویندوز ، مک
رمز فایل: www.download.ir

Voxengo LF Max Punch v1.9

Voxengo LF Max Punch is a professional audio effect AAX, AudioUnit and VST plugin for music and sounds where low-frequency thump and punch are most welcome, and where distortion is applied specifically to bring the bass sound to life. LF Max Punch provides a low-frequency effect specially designed for serious contemporary music producers offering them a convenient tool for applying a smooth punch and oomph to audio tracks and sounds

لینک دانلود