تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Warhammer 40,000 Gladius Craftworld Aeldari v1.07.07.00 نسخه CODEX/GOG

به روز رسانی :

1400/02/25 نسخه Warhammer 40,000 Gladius Craftworld Aeldari v1.07.07.00 - CODEX/GOG اضافه شد.

Warhammer 40,000: Gladius – Craftworld Aeldari

در سال های بسیار دور ، دو جناح Old Ones و Necrons در بهشت با یک دیگر جنگیدند . در این جنگ جناح Old Ones شکست خورد ویک نژاد به نام Aeldari که توسط آن ها ساخته شده بود و از نظر روانی بسیار قدرتمند بود و حساسیت بالایی داشت ، تاج آن ها را تصاحب کرد . در طول هزاره های بعدی ، آن ها بر کهکشان حکومت کردند و با گذشت زمان ، بسیار عمیق تر و بیشتر به درون فساد و تباهی فرو رفتند . دوران طلایی آن ها ، با تولد Slaanesh ، خدای هرج و مرج طلب لذت به پایان رسید . در همان لحظه ی تولد او ، هسته ی اصلی تمدن Aeldari به طور کامل نابود شد و روح تمام مردم و زیارتگاه های آن به تصرف این خدای در حال تولد درآمد . اکنون تنها چند نفر از نژاد Aeldari زنده مانده اند ، اما اکنون با تمام قوا می خواهند تا در برابر Slaanesh ایستادگی کنند و او را شکست دهند تا باری دیگر بتوانند تمدن خود را احیا کنند .

بازی Warhammer 40,000: Gladius – Craftworld Aeldari

شامل 19 واحد نظامی جدید به همراه مکانیک های منحصر به فردی برای گیم پلی می شود . فهرست واحد جدید این بازی بسیار متنوع است و در آن شاهد واحدهایی هستیم که هر کدام ویژگی های مخصوص خود را دارند و به شما این امکان را می دهند تا در پیاده سازی استراتژی های مختلف خود آزادی عمل بیشتری داشته باشید . نژاد Aeldari نیز واحدهای قدرتمندی دارد ، بعضی از واحدهای آن از راه دور بسیار کشنده هستند . برای دست یابی به هدف خود ، شما باید از Webway Gates بهره برداری کنید ، اما در نظر باشید که تعداد Aeldari ها بسیار کم است و زندگی شان بسیار گران بهاست ، پس باید با کمترین تلفات ممکن ماموریت های خود را پیش ببرید . این نسخه از این عنوان شامل نسخه ی اصلی بازی Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War به همراه تمام دی ال سی ها و به روز رسان های آن می شود . 
نام: Warhammer 40,000: Gladius - Craftworld Aeldari
حجم فایل: 2.24 و 2.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Proxy Studios
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
ورژن: v1.07.07.00
نسخه: CODEX/GOG
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - جنگی - علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Slitherine Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Warhammer 40,000 Gladius Craftworld Aeldari v1.07.07.00 - CODEX/GOG

Eons ago the Old Ones and the Necrons fought The War in Heaven. The Old Ones lost, but their mantle was inherited by one of their creations—the Aeldari, a psychically-powerful race of immense sensitivity. Over the subsequent millenia, they ruled the galaxy, slipping over time deeper and deeper into depravity and arrogance.Their golden age ended with the birth of Slaanesh, the Chaos God of pleasure. At the moment of her birth, the core of the Aeldari civilization was utterly destroyed, its citizens’ souls and even its pantheon all but consumed by the nascent god.

لینک دانلود