دانلود فیلم مستند Westside Vs the World

Westside Vs the World

فیلم مستند محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی می‌باشد . Westside یک فرقه بود . آنها دیوانگان بودند . نام Westside Barbell تصاویری از زنجیرهای تند و زننده و هیولاهای را بیرون می کشد که بیشتر از همه خونریزی می کنند ، اما به طور معمول این ورزشگاه هنوز اسرارآمیز است . دقیقاً چه چیزی است که این مکان را بسیار قدرتمند می کند؟ چرا بسیاری از دارندگان رکورد جهانی در داخل دیوارهای آن گنجانده شده اند؟ سیمونز در کل

فیلم مستند Westside Vs the World

در مرکز صحنه قرار می گیرد . هرچه در مورد سیمونز اطلاعات بیشتری کسب می کنیم ، بیشتر در مورد وزنه برداری می آموزیم ، ورزشی که در کنار آن رشد کرده و تکامل یافته است . Westside Vs The World نگاهی شگفت انگیز به تاریخچه پاورلیفتینگ و در مورد سیمونز دارد . فیلم مستند Westside Vs the World خوب ویرایش شده ، موسیقی عالی است ، و بازیگران شخصیت های عالی هستند . فیلم مستند Westside Vs the World برای افرادی که علاقه ای به پاور لیفتینگ ندارند جذابیت کافی ندارد . 1 ساعت و 36 دقیقه مدت زمان پخش فیلم مستند Westside Vs the World میباشد .
نام: Westside Vs the World
شرکت سازنده: Gravitas Ventures
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز imdb: 7.1
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 36 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mkv
کارگردان: Michael Fahey
ستارگان: Mark Bell
رمز فایل: www.download.ir

Westside Vs the World

Fights. Injuries. Death. Westside Barbell took powerlifting to the absolute limit and changed the world of strength forever.

لینک دانلود