دانلود بازی ماجرایی When The Past Was Around v0.5 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/09/23 نسخه When The Past Was Around - SiMPLEX اضافه شد.

When The Past Was Around

یک بازی ماجرایی و معمایی با مکانیک گیم پلی پویینت اند کلیک است که در سال 2020 و توسط Mojiken و Toge Productions طراحی شده است. طراح ارشد این عنوان Brigitta Rena است که در پروژه‌های موفقی همچون A Raven Monologue و She & The Light Bearer نقش مؤثری داشته است. بازی When The Past Was Around داستان‌های بسیار احساسی و سرگرم‌کننده‌ای در ارتباط با عشق، درگیری‌های عاطفی، گذشته تلخ و موضوعات مشابه بیان می‌کنند که برای طیف وسیعی از کاربران بسیار ملموس و جذاب خواهد بود. شخصیت اصلی بازی دختر جوانی به نام ادا (Eda) است که حدود 20 سال سن دارد و همانند سایر هم سن و سالانش سؤالات بسیاری در ارتباط با عشق و رؤیا ذهنش را مشغول کرده است. او در راه رسیدن به رؤیاها و مرد زندگی‌اش به طور کلی سردرگم شده و در شرایط خوبی به سر نمی‌برد که به صورت کاملاً ناگهان با مردی به نام Owl آشنا می‌شود. Owl در نهایت صداقت به او کمک می‌کند تا بتواند راهی برای رسیدن به رؤیاهایش پیدا کرده و هدف و نیازهایش از یک رابطه بلندمدت عاطفی را پیدا کند.

بازی When The Past Was Around

در جهانی سورئال و فراواقعی روایت شده و بازیکن را میان خاطرات و زمان‌های مختلفی که ادا آن‌ها را در گذشته تجربه کرده است جابه‌جا می‌کند. با پیدا کردن سرنخ‌ها، حل معماها و باز کردن درها، ادا در واقع یک قدم به حقیقت و هدفی که به دنبال آن است نزدیک‌تر می‌شود. سازندگان نهایت سعی خود را به کار برده اند تا از دیالوگ‌های طولانی خشک و بی‌روح دوری کرده و به جای آن از داستان‌سرایی بصری استفاده کنند که بسیار به یادماندنی تر و جذاب‌تر است.
نام: When The Past Was Around
حجم فایل: 1.08 گیگابایت
شرکت سازنده: Mojiken
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.5
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Toge Productions
رمز فایل: www.download.ir

When The Past Was Around v0.5 - GOG

When the Past was Around is an adventure point-and-click puzzle game about love, moving on, letting go, and the joy and pain of everything in between.

لینک دانلود