دانلود بازی When Wardens Fall – VREX مخصوص واقعیت مجازی

When Wardens Fall

یک بازی اکشن و ماجرایی است که برای هدست های واقعیت مجازی ساخته و عرضه شده است . داستان این بازی درباره فردی است که به یک سیاهچاله و هزارتو زیر زمینی می رود تا راز آن را بفهمد و آنجا را کاوش کند ، اما وقتی وارد آنجا می شود می فهمد که کاری اشتباه انجام داده است و به دنیایی پا نهاده است که خلاص شدن از آن ساده نیست و باید هر چه سریع تر از آنجا رهایی یابد . شما می توانید این سیاهچاله بزرگ را کاوش کنید و هر آنچیزی که در آن وجود دارد را مورد استفاده قرار دهید ، منابع مورد نیاز خودتان را جمع اوری کنید و با تجهیزاتی که پیدا می کنید تجهیزات خودتان را به روز رسانی کنید تا بتوانید راحت تر از این دنیای تاریک رهایی یابید . در بازی When Wardens Fall دستور العمل های جادویی نیز وحود دارد که می توانید از آنها نیز استفاده کنید تا در سفر پیش رو به شما کمک کند و چنانچه شد به شما کمک کند . در این بازی دشمنان شما شیاطینی هستند که در این دنیا گرفتار شده اند و حالا شما پا به دنیای آنها گذاشته اید و نباید انتظار خوش آمدگویی از آنها داشته باشید .

بازی When Wardens Fall

دارای 6 نوع اسلحه است که هر کدام قابلیت های منحصر به فردی در کشتن شیطان ها دارند . در این بازی یک کمپ یا خانه وجود دارد که می تواند مکانی برای ارتقای تجهیزات شما باشد و یا تجهیزات جدیدی را برای شما فراهم کند . در این بازی باید سعی کنید زنده بمانید و دشمنانتان را از بین ببرید تا بتوانید از این هزارتو خارج شوید . نوع گیم پلی و سبک بازی شما بر اساس انتخاب نوع شخصیت و اسلحه ای که انتخاب می کنید تفاوت خواهد کرد و به گونه ای است که با توجه به نوع انتخاب اسلجه توسط شما امکانات آن تغییر می کند تا یک گیم پلی جذاب را برای دارندگان هدست های واقعیت مجازی فراهم آورد . برای اجرای این بازی داشنن هدست های واقعیت مجازی یا VR اجباری می باشد . 
نام: When Wardens Fall
شرکت سازنده: Peernet Games
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی - واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Peernet Games
رمز فایل: www.download.ir

When Wardens Fall - VREX

When Wardens Fall is a virtual reality dungeon crawler about purging a prison deep underground which has been all but consumed by its demonic occupants. Use what you can find within the dungeon to improve your gear and craft powerful magical recipes to aid you in your journey.

لینک دانلود