تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Where Should the Birds Fly

Where Should the Birds Fly

فیلم مستند محصول کشور فلسطین و به زبان انگلیسی میباشد . فیلم مستند Where Should the Birds Fly از سال 2004 آغاز می شود (قبل از حمله اسرائیل 2008-2009 به غزه که بیش از 1400 کشته برجای گذاشت) و در سال 2011 به پایان می رسد .

فیلم مستند Where Should the Birds Fly

دو داستان است: یکی از این داستان ها مونا ال سامونی ، دختری 11 ساله است که خانواده اش در اثر اصابت گلوله های اسرائیلی در طی عملیات سرب درگذشتند . داستان دیگر فیدا قیستا ، فیلمساز است . داستان فیدا با تخریب خانه خانوادگی وی در سال 2004 آغاز می شود ، او به عنوان فیلمبردار مستند زندگی روزانه ماهیگیران و کشاورزان غزن برای کار در محاصره شروع می شود و با حمله نظامی اسرائیل در پایان سال 2008 پایان می گیرد . فیلم مستند Where Should the Birds Fly داستان تلاش های غزه ها برای زندگی و کار در شرایط محاصره را روایت می کند و حمله نظامی هولناک اسرائیل را ثبت می کند ، اما در مورد تلاش این دو زن برای حفظ بشریت ، و امید و یافتن آن نیز هست . در فیلم مستند Where Should the Birds Fly از طریق لنز دوربین نقاط مختلف غزه ؛ مرز ، زندگی کشاورزان و ماهیگیران ، تأثیر حمله نظامی و تلاش برای نگه داشتن زندگی های از هم پاشیده و حفظ بشریت را می بینیم .
نام: Where Should the Birds Fly
شرکت سازنده: Deep Dish TV
تاریخ انتشار: 2013
امتیاز imdb: 8.9
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 3 دقیقه
محصول کشور: فلسطین
کارگردان: Fida Qishta
تهیه کننده: Brian Drolet
رمز فایل: www.downlod.ir

Where Should the Birds Fly

Made by Palestinians living the reality it is the story of Israel's years long siege of Gaza and its 2008-2009 attack, told through the eyes of two young women,Mona Samouni, now 10 years old and the filmmaker, Fida Qishta.

لینک دانلود