دانلود بازی کامپیوتر Wild West and Wizards نسخه کرک شده PLAZA

Wild West and Wizards

یک بازی نقش آفرینی جهان باز است که در یک دنیای جدید و متفاوت جریان دارد و درباره ی جست و جو و اکتشاف ، ماجراجویی و جمع آوری آیتم و تجهیزات است . توسعه دهندگان در این بازی خواسته اند حال و هوای وسترنی را خلق کنند که تا به حال مانند آن را ندیده اید . شما در

بازی Wild West and Wizards

یک کلاس شخصیتی را به همراه یک درخت مهارت منحصر به فرد و سیستم لول آپ انتخاب می کنید و سپس وارد دینای بازی می شوید و می توانید به اکتشاف در آن بپردازید . این عنوان یک داستان اصلی همراه با پیشینه ای بسیار قوی دارد و شما همچنین می توانید به انجام ماموریت های فرعی بازی بپردازید یا که رازها را کشف کنید ، در مجموع این عنوان محتویات زیادی دارد و همچنین ارزش تکرار آن نیز بالاست . شما قرار است با شخصیت های ضد قانون طرف شوید ، ماموریت های حماسی انجام دهید ، معما حل کنید ، شهرها و روستاهای بازی کشف کنید و قابلیت ها و تجهیزات جدید به دست آورید یا که به کشف مکان های پر رمز و راز مخفی در غرب وحشی بپردازید . این عنوان شامل بیش از 200 مکان مختلف از جمله خانه ها ، مغازه ها ، کلوپ ها ، کمپها و غیره می شود . مهم ترین ویژگی کلیدی این بازی آن است که شما را در نقش یک جادوگر هفت تیر کش قرار می دهد که قابلیت های منحصر به فرد و جذابی دارد و تجربه ی بسیار متفاوت برای شما خواهد ساخت . شما همچنین این امکان را خواهید داشت تا علاوه بر ارتقای شخصیت خود آن را شخصی سازی کنید و موارد جدیدی را برای ظاهر او به کار ببرید . Lavaboots Studios استودیوی توسعه دهنده ی این بازی است که یک تیم توسعه دهنده ی کوچک بازی های مستقل است . 
نام: Wild West and Wizards
حجم فایل: 877 مگابایت
شرکت سازنده: Lavaboots Studios
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Lavaboots Studios
رمز فایل: www.download.ir

Wild West and Wizards - PLAZA

Wild West and Wizards is an open world RPG set in a re-imagined new frontier about exploration, adventure, and loot. We wanted to create a Wild West setting that hadn't been done before. In Wild West and Wizards you choose a character class with a unique talent tree, level up, and explore the world at your own pace. Pick a direction and head out into the great unknown with over two hundred points of interests, a main story, lore, side quests, secrets, and replayable end game content. Face off against outlaws, go on epic quests, solve puzzles, discover towns, earn new loot and abilities, and uncover mysterious places scattered across the Wild West.

لینک دانلود