تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی آنلاین Will To Live Online نسخه Steam Backup

Will To Live Online

یک بازی آنلاین رایگان و چند نفره است که اتفاقات آن در یک دنیای پسا آخرالزمانی جریان دارد . شما می توانید در این جهان به کاوش بپردازید ، با جهش یافته ها یا دیگر بازمانده ها مبارزه کنید ، به یک کلن بپیوندید و با دیگر کلن ها مبارزه کنید و اثبات کنید که چرا شایسته ی زنده ماندن هستید . محیط بازی

Will To Live Online

به صورت جهان باز است و وسعت بالایی دارد و در آن مکان های خطرناکی مانند محیط های رادیو اکتیو ، خانه های جهش یافته ها و پناهنگاه بازمانده ی مسلح قرار دارند . اصلی ترین عنصر گیم پلی این بازی بقا است . علاوه بر این خطرات شما با چالش های دیگری مانند گرسنگی و تشنگی نیز رو به رو خواهید شد . جهان این بازی تاریخچه ی بسیار غنی ای دارد و شما با جست و جو در آن می توانید با این تاریخچه آشنا شوید . علاوه بر این ها شما می توانید به جمع آوری منابع بپردازید ، شکار کنید و یا با دیگر بازیکن ها تجارت و مبادله کنید . مراقب رفتارهای خود با دیگر بازیکن ها باشید ، ممکن است شما در میان آن ها یک دوست خیلی خوب پیدا کنید یا شاهد هم دشمنی ای میانتان شکل بگیرد . شما می توانید شخصیت خود را در این بازی ایجاد کند ، این عنوان چهار کلاس دارد که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و هر کدامشان برای یک نوع سبک بازی مناسب است و اسلحه های مخصوص به خود را دارند . شما باید با دریافت اسلحه های جدید و توانایی های دیگر شخصیت خود را توسعه دهید . مدل های اسلحه ی این بازی طراحی بسیار عالی و واقع گرایانه ای دارند .شما می توانید وارد یکی از جناح های بازی شوید و از منابع آن ها محافظت کنید . برای آسان تر زندگی کردن در این بازی و دشوار کردن زندگی دیگر بازیکن ها شما باید سعی کنید برای خود تعدادی دوست پیدا کرده و با آن ها متحد شوید . 
نام: Will To Live Online
حجم فایل: 15.57 گیگابایت
شرکت سازنده: AlphaSoft LLC
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 7
نسخه: Steam Backup
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - آنلاین رایگان - جهان باز
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: AlphaSoft LLC
رمز فایل: www.download.ir

Will To Live Online - Steam Backup

Will To Live Online — MMORPG-shooter with elements of surviving, its story is set in wastelands of the post-apocalyptic world. Player has to explore the large open world, full of dangerous places, radiation, mutants, and armed survivors. Hunger and thirst will not leave you sitting still, and dangerous anomalies will force you to be attentive and watch every step. You will face the fight for the right to survive in order to recognize your role in this severe world.

لینک دانلود