دانلود بازی Windbound The Loathing نسخه CODEX برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/06 نسخه Windbound The Loathing - CODEX اضافه شد.

Windbound

در این بازی شما در نقش شخصیتی به نام کارا قرار می گیرید که یک جنگحو است و به دلیل طوفان شدید در دریا گرفتار می شود و قبیله ی خود را گم می کند . شما از قایق خود پرت می شوید و آب های دریا شما را به سواحل جزیره ی ممنوعه می برند ، یک بهشت مرموز . شما بدون قایق ، غذا و ابزار تنها با اراده و مهارت خود در زنده ماندن باید به جست و جو و اکتشاف در این جزیره ی زیبا بپردازید و مانبع غنی آن را پیدا کنید . شما کم کم وسیله هایی را پیدا می کنید و با استفاده از آن ها می توانید تجهیزات و ابزارهایی را برای شکار و دفاع از خود درست کنید تا بتوانید در مقابل طبیعت و حیوانات وحشی از خود محافظت کنید . زمانی که بیشتر جست و جو می کنید ، شما با مکان های دیگر و یک سری ویرانه های پراکنده ی باستانی رو به رو خواهید شد که به شما اطلاعاتی راجع به گذشته و تاریخچه ی این سرزمین می دهند و حتی خبرهایی از آینده نیز دارند . در پس این ها چیزی بزرگ قرار دارند ، یک راز بزرگ که فراتر از راه بازگشت به خانه شما می باشند .

بازی Windbound

 یک داستان بسیار زیبا و جذاب دارد که در آن لحظه های غیر قابل پیش بینی و شگفت انگیزی رقم خواهند خورد . جهان بازی طراحی بسیار چشم نواز و غنی ای دارد و در آن قرار است با یک حیات وحش متنوع ، منظره ها و چالش های مختلفی رو به رو بشوید . سیستم ساخت تجهیزات و سلاح بازی نیز بسیار پرجزئیات است و سازندگان دست شما را در این بخش بسیار باز گذاشته اند و می توانید تعداد زیادی اسلحه ی مختلف و منحصر به فرد را برای شخصیت خود بسازید . شما همچنین در طول پیشروی در بازی Windbound باید وسیله های لازم را تهیه کنید تا نهایتا بتوانید یک قایق برای خود ساخته و به خانه ی خود برگردید . 
نام: Windbound
حجم فایل: 1.30 گیگابایت
شرکت سازنده: 5Lives Studios
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: CODEX
آپدیت: The Loathing
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی - بقا
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Deep Silver
رمز فایل: www.download.ir

Windbound The Loathing - CODEX

As Kara, you are a warrior, caught at sea in a fierce storm, adrift from your tribe. Thrown from your boat, at the mercy of the turbulent waters, you are tossed on to the shores of the Forbidden Islands, a mysterious paradise. With no boat, no food or tools, just the will and skill to survive, uncover this beautiful island’s rich resources. Craft tools and weapons to hunt and defend yourself against nature itself with its wild and fantastical creatures.

لینک دانلود