دانلود نرم افزار WinSysClean X10 Free v20.0 نسخه ویندوز

WinSysClean

تنها با یک کلیک ویندوز شما را تمیز میکند. همانطور که میدانید یکی از دلایل کندی ویندوز و سیستم اشغال فضای اضافی توسط کش برنامه ها، فعالیت های وب گردی، فایل هایی که توسط برنامه ها و حتی خود ویندوز تولید میشوند و… میباشد. این مورد نه تنها در سیستم بلکه در گوشی های هوشمند نیز قابل مشاهده میباشد. به همین دلیل هنگامی که حجم انبوهی از این فایل ها، کش ها و… را حذف میکنید متوجه میشوید که چقدر سرعت گوشی و یا ویندوز شما بالاتر رفته است. اما در اینجا با یک تفاوتی رو به رو هستیم، در اکثر گوشی های هوشمند قابلیت optimizer وجود دارد که با کلیک کردن بر روی آن تقریبا حجم انبوهی از فضای شما خالی میشود، این ها همان حافظه و فایل های پنهان هستند. اما در ویندوز این کار در اغلب سیستم ها با برنامه های خاص انجام میشود.

نرم افزار WinSysClean

یکی از آنهاست. WinSysClean با دیگر برنامه های مشابه تفاوت های زیادی دارد، به عنوان مثال این برنامه تمامی فایل هایی که مورد نیاز نیستند، کش، تاریخچه مرورگرها، سطل زباله ویندوز، فایل هایی که آپدیت خودکار ویندوز ایجاد میکند و… همگی را پاک کرده و سیستم شما را بهینه میکند. تاریخچه های Windows RUN، Internet Explorer و کوکی های مرورگر ها نیز شامل مواردی هستند که برنامه اقدام به پاکسازی آنها میکند.
نام: WinSysClean
حجم فایل: 20 مگابایت
شرکت سازنده: Ultimate Systems
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v20.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

WinSysClean X10 Free v20.0

It is different from any other System Cleaning Tool, it uses an advanced registry and file analysis in order to detect invalid entries, so you don’t need to make critical decisions to confirm which entries/files to be removed because it does this for you safely.

لینک دانلود