تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود مسنجر وایر Wire Secure Messenger v3.69.996 برای اندروید

به روز رسانی :

1400/03/11 نسخه v3.69.996 اضافه شد.

Wire Secure Messenger

یک از بهترین برنامه های اندرویدی در زمینه ارتباط و پیامرسانی میباشد. این روزها  استفاده از پیامرسان ها در دنیای مجازی گسترش یافته است. اکثر کارهای اینترنتی، ارسال و دریافت فایل ها، کسب و کارها، معرفی مهارت و شغل جدید و … توسط برنامه های پیامرسان انجام میشود. احتمالا شما هم از انواع نرم افزارهای پیامرسان مانند واتساپ، تلگرام، سیگنال و غیره استفاده کرده اید و میدانید که هر کدام از آن ها مزایا و معایبی دارند و اطلاعات شما را در سرور خود نگه داری میکنند.

مسنجر Wire Secure Messenger

به شما این امکان را میدهد که کلیه پیام ها و ارتباطات خود را در بستری کاملا امن انجام دهید. امنیت و رمزگذاری در این برنامه بصورت end to end میباشد و این به معناست که کلیه اطلاعات شما محفوظ بوده و قابل خواندن برای هر کسی نخواهد بود. همانند سایر پیامرسان ها این برنامه نیز از امکاناتی همچون تماس صوتی، تصویری، گفت گوی محرمانه، ارسال و دریافت فایل و همچنین دارای محیط زیبا میباشد.
نام: Wire Secure Messenger
حجم فایل: 35 مگابایت
شرکت سازنده: Wire Swiss GmbH
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v3.69.996
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: تمامی سنین
پیش نیاز: اندروید 7.0 به بالا

Wire Secure Messenger v3.69.996

Wire is the most secure collaboration platform. We increase the productivity in your team while keeping your information private. Wire allows your team to communicate and share information easily and securely - messages, files, conference calls or private conversations - always in context.

لینک دانلود