دانلود بازی Wreckfest – American All-Stars Car Pack – CODEX

Wreckfest – American All-Stars Car Pack

گاراژ خود را با 3 ماشین نمادین آمریکایی گسترش دهید . اولین ماشین گراند دوک است ، یک پادشاه که قدرتمند که برای سخت ترین و سنگین ترین و دیوانه وارترین مسابقات طراحی شده است . دومین خودرو پادشاه دیوانه است ، یک خودروی غافلگیر کننده و عضله ای و سر سخت . ترشر کوچک هم سومین خودرو است که در حقیقت قدرت یک کامیون را دارد و می تواند با استفاده از آن در مقابل ضربه های سخت و سنگین در امان بمانید . فیزیک این بازی فوق العاده طراحی شده است و واقع گرایی بسیار بالایی دارد . مسابقات این عنوان پر است از تصادف های سنگین که جزو مواردی است که بازی را بسیار جذاب می کند . البته چیزی که Wreckfest را حماسی می کند خودروهای آن است که به بهترین شکل طراحی شده اند و توسعه دهندگان زمان زیادی را برای ساخت آن صرف کرده اند . تنوع اتومبیل های بازی هم رضایت بخش است و شامل خودروهای سنگین و سر سخت آمریکایی تا چابک و سبک اروپایی و جذاب های آسیایی می شود . شخصی سازی عمق بسیار بالایی دارد و هم دست شما برای طراحی خودروتان باز است و هم تاثیر این کار در طول بازی حس می شود .  این نسخه از

بازی Wreckfest – American All-Stars Car Pack

شامل تمامی دی ال سی ها و به روز رسان هایی که برای این عنوان منتشر شده ، می شود . این دی ال سی بخشی از سیزن پس بازی است که 20 خودروی جدید و مقدار زیادی محتوا برای شخصی سازی را به بازی اضافه می کند . 
نام: Wreckfest - American All-Stars Car Pack
حجم فایل: 18.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Bugbear
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ورزشی - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: THQ Nordic
رمز فایل: www.download.ir

Wreckfest - American All-Stars Car Pack - CODEX

Expand your garage with 3 All-American icons! Grand Duke: The king is back! This derby classic is so tough and heavy hitting it'll survive even the craziest races! Wildking: A true American icon with lots of muscle and a surprising amount of agility. Little Thrasher: Stand out from the masses with this strong truck that packs a punch.

لینک دانلود