دانلود بازی اکشن سیزده XIII Remake 1.0.4.2 نسخه GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/01/16 نسخه XIII - Remake 1.0.4.2 - GOG اضافه شد.

XIII – Remake

یک بازی اکشن و ماجرایی است که به صورت بازسازی شده و با گرافیک بهتر عرضه می شود . در این بازی تیراندازی شخص اول شما نقش فردی به نام سیزده را بازی می کنید ، سربازی با استعداد که حافظه اش را از دست داده است و وقتی بیدار می شود می فهمد که به جرم قتل رئیس چمهور متهم شده است ، شما در ساحل برایتون مجروح شده اید و همانجا به هوش می آیید در حالی که تمامی خاطرات و حافظه شما پاک شده است . تنها سر نخی که در بازی XIII – Remake برای شما قرار داده می شود یک کلید کوچک به همراه یک خالکوبی به شکل XIII می باشد . حالا وظیفه شما است که از طریق این بازی خاطراتتان را به دست بیاورید و به همگان ثابت کنید که بی گناه هستید اما این راه ساده ای نخواهد بود و چالش های فراوانی پیش روی شما قرار می گیرد .

بازی XIII – Remake

دارای 34 مرحله است و درباره اسلحه نگران نباشید چرا که ابنار اسلحه بزرگ و خوبی در جای جای بازی قرار داده شده است تا همیشه اسلحه و تیر و تجهیزات به اندازه کافی داشته باشید . بگردید و ببینید آیا می توان سرنخی بهتر از چیزهایی که در اختیارتان است پیدا کنید یا خیر ؟ همه چیز زندگی شما به این بستگی دارد . 
نام: XIII - Remake
حجم فایل: 19 گیگابایت
شرکت سازنده: PlayMagic
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 4
ورژن: 1.0.4.2
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe , iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - شوتر اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Microids
رمز فایل: www.download.ir

XIII - Remake 1.0.4.2 - GOG

XIII is a First Person Shooter where you play as «Thirteen», a talented soldier who lost his memory and has been accused of killing the President of the United States. You first wake up injured and amnesic on Brighton Beach with the only clue being a small key and a mysterious tattoo « XIII » next to your clavicle. It’s now your job to search for answers through a 34 levels solo campaign. Don’t worry, you will find the appropriate weapon arsenal along the way.

لینک دانلود