تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اکشن YesterMorrow نسخه DARKSiDERS برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/01/15 نسخه YesterMorrow - DARKSiDERS اضافه شد.

YesterMorrow

یک بازی تک نفره ی دو بعدی سفر در زمان پلتفرمر است که سکانس های اکشن را با عناصر معمایی ترکیب می کند و شما را وارد یک داستان پیچیده و جذاب می کند ، داستانی که درباره ی یک قهرمان جوان با نام یوی است که باید خانواده اش را نجات دهد و سرنوشت جهان را که در یک شب بی پایان فرو رفته است ، تغییر دهد . این هدف تنها با سفر به گذشته و تعمیر برج ساعت مرموز که چرخه ی زمان را کنترل می کند ، قابل دستیابی است . دنیای یوی نابود شده است ، خانواده ی او ربوده شده اند ، پس به قهرمان این قصه بپیوندید تا به او کمک کنید تا بتواند کسانی که دوستشان دارد را تجات دهد . در بازی YesterMorrow شما به چهار جزیره ی مختلف سفر خواهید کرد هر کدام حال و هوای خود را خواهند داشت . یکی از این جزیره ها جنگلی است ، یکی آب و هوای گرم و خشک دارد ، یکی یک جزیره ی یخ زده است و نهایتا هم جزیره ی ساعت سفر خواهید کرد که برج ساعت در آن قرار دارد . شما می توانید بر غلبه بر موانع و دسترسی به مکان های مخفی از قابلیت سفر در زمان استفاده کنید . خانواده ی خود را از چنگ سایه ها آزاد کنید و سعی کنید بفهمید که چه اتفاقی برای خورشید افتاده است و چگونه می توانید اوضاع را دوباره مثل قبل کنید .

 بازی YesterMorrow 

شامل محیط بسیار وسیع و گسترده ای می شود که در آن شما قرار است با ده ها موجود مختلف رو به رو شوید و با باس فایت های چالش برانگیزی مبارزه کنید . محیط این بازی طراحی پویایی دارد و شما در مواقعی می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید تا معماها را به روش منحصر به فرد خود حل کنید . شما همچنین می توانید با افرادی که در منطقه های مختلف دنیای این عنوان وجود دارند تعامل داشته باشید و یا حتی یک حیوان برای خود داشته باشید که در بعضی از کارها به شما می کند . 
نام: YesterMorrow
حجم فایل: 567 مگابایت
شرکت سازنده: Bitmap Galaxy
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - پلتفرمر
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Blowfish Studios
رمز فایل: www.download.ir

YesterMorrow - DARKSiDERS

YesterMorrow is a single-player time travelling 2D platformer, mixing action sequences with puzzle elements, all wrapped up in an engaging story about our young hero, Yui, who must save her family and to change the fate of a world that has been plunged into endless night. This can only be done by journeying into the past and repairing the mysterious Clocktower controlling the cycle of time.

لینک دانلود