تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی شبیه ساز Ymir Build 5766542 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/09/04 نسخه Ymir Build 5766542 - Early Access اضافه شد.

Ymir

عنوانی در سبک استراتژیک است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا تمدن مخصوص به خود را از صفرتا صد بسازند. محدوده زمانی بازی از عصر حجر آغاز می‌شود بدین‌صورت که در ابتدا وسایل و امکانات زندگی و مهم‌تر از همه نوع زندگی اولیه است اما به‌مرورزمان همه‌چیز عوض‌شده و شهرها و تمدن‌ها پیشرفته‌تر می‌شوند. درمجموع دو نقشه یا محیط جداگانه در بازی گنجانده‌شده است که نقشه جهانی و نقشه منطقه‌ای نام دارد. هر دو قابل بازی هستند و بازیکنان قادرند تا در آن‌ها به ساخت تمدن و ساخت‌وساز بپردازند. در زمین‌ها و محیط‌های مختلف با منابع و عوارض زمینی گوناگونی روبه‌رو خواهید شد. منابع زمین مانند گیاهان، حیوانات و سنگ‌های معدنی به پوشش گیاهی منطقه و نوع زمین آن وابسته است. اقتصاد بازی به‌گونه‌ای جامعه‌محور تعبیه‌شده است بدین معنی که اگر جامعه در حال پیشرفت و ترقی باشد اقتصاد نیز همگام با آن پیشرفت خواهد کرد. بازه زمانی

بازی Ymir

بسیار طولانی است و از عصر حجر تا عصر بعد از آهن را در خود جای‌داده است. به‌طورکلی هفت محیط یا بوم مختلف در بازی وجود دارد که هرکدام منابع منحصربه‌فردی ارائه می‌دهند که درنهایت بر روی اقتصاد و کالاهای صادراتی و وارداتی آن‌ها تأثیر می‌گذارد. یکی از ویژگی‌های جالب بازی، توانایی برقراری روابط دیپلماتیک و اقتصادی با سایر ملت‌هاست به‌عنوان‌مثال می‌توانید با آن‌ها قرارداد اقتصادی امضا کنید و یا از ملت‌های زیردست مالیات‌ بگیرید. مردم و جامعه به کلاس‌های مختلفی تقسیم‌بندی شده‌اند که هر کلاس شغل‌های مختلفی را بر عهده دارد و درنتیجه آن درآمدها، قدرت خرید و سبک زندگی هر کلاس با کلاس دیگر متفاوت است. یکی از ویژگی‌های بسیار جالب سیستم اقتصادی بازی اضافه کردن معیار عرضه و تقاضا است که به واقعی‌تر شدن سیستم کمک زیادی می‌کند. بدین‌صورت که قیمت بر اساس میزان تقاضا کم یا زیاد می‌شود.
نام: Ymir
حجم فایل: 659 مگابایت
شرکت سازنده: Thibaud Michaud
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 7
ورژن: Build 5766542
نسخه: Early Access
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز - استراتژیک
منتشر کننده: Thibaud Michaud
رمز فایل: www.download.ir

Ymir Build 5766542 - Early Access

Ymir is a 4X multiplayer strategy game combined with a city builder where each player develops a civilization of Pigmen starting at the stone age.

لینک دانلود