دانلود فیلم آموزشی Yoga International – Nourish and Replenish 6 Class Restorative Program

Yoga International Nourish and Replenish 6 Class Restorative Program

معلم این کلاس یوگا Rocky Heron می باشد که شعار آن این است با انجام کار کم بهره وری بیشتری داشته باشید. در هر یک از شش کلاس این برنامه (که همه آنها زیر 25 دقیقه هستند ) ، هنگامی که آگاهی از کل بدن خود را حفظ می کنید ، مناطق مختلف بدن را آماده و سپس استراحت می کنید. کلاسها و تمرکزها عبارتند از: تغذیه (کل بدن) ، رها شدن (باسن و همسترینگ) ، گسترش (شانه ها و سینه) ، باز کردن (دو طرف بدن) ، باز (پشت و باسن) ، و فولد (چین های جلو و وارونگی). با استفاده از نشانه های گام به گام Rocky و استفاده از وسایل متنوع برای پشتیبانی ، جنبه های جدیدی از حرکت و آرامش را در هر حالت پیدا خواهید کرد. همچنین قبل از اجازه استراحت کامل به مناطقی از بدن که به آرامی تحریک می شوند ، تنشی را تجربه می کنید که تجربه را بسیار لذت بخش تر می کند. بنابراین وسایل خود را بگیرید و مدتی از روز خود را برای آرامش و آمادگی بدن اختصاص دهید. درباره مربی این دوره Rocky Heron : راکی هرون یک مربی و نوازنده یوگا با تحسین بین المللی است. وی یوگا را در تابستان سال 2004 کشف کرد ، و راه تدریس خود را در سال 2007 آغاز کرد. راکی که در صنعت یوگا به عنوان “معلم ” شناخته می شود ، در سراسر جهان با تسهیل آموزش و ادامه تحصیل معلمان فداکار کار می کند. راکی در همکاری با نوح ماز به عنوان عضو هیئت علمی و همیار اصلی برنامه درسی در روش ماز کار می کند. راکی با قبیله باشکوه هنرمندان و معلمان خود از یک زندگی خلاقانه و غنی برخوردار است. به عنوان یک نوازنده ، سالها ترانه سرایی و ضبط داستان به او کمک کرد تا سبک متمایز خود را ترکیب کند و صدای خواننده R & B را با ملودی های صوتی به سبک فولکلور و شعرهای عمیق ترکیب کند. در کارگاه ها و رویدادهای Rocky اغلب موسیقی زنده ارائه می شود که شیوه های یوگا و صدای منحصر به فرد او را برای تسکین ، مسحور و الهام بخشیدن به شنوندگان به هم می پیوندد. دانش آموزان به دلیل هوش ، شوخ طبعی و رویکرد نوآورانه حرکتی و همچنین توانایی وی در دسترسی به مفاهیم و توانایی های پیچیده ، خود را درگیر آموزش های راکی می کنند. به او بپیوندید و خودتان ببینید. 
نام: Nourish and Replenish 6 Class Restorative Program
حجم فایل: 1.8 گیگابایت
شرکت سازنده: yogainternational
تاریخ انتشار: 1399/11/20
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 02 ساعت و 50 دقیقه
فرمت فایل: MP4
تاریخ تولید: 2021
رمز فایل: www.download.ir

Yoga International - Nourish and Replenish 6 Class Restorative Program

Teacher: Rocky Heron Be more productive by doing less.
In each of the six classes of this program (all of which are under twenty-five minutes), you’ll explore mobilizing and then resting different areas of the body as you maintain awareness of your whole body the entire time.
The classes and focuses are: Nourish (whole body), Release (hips and hamstrings), Expand (shoulders and chest), Unwind (sides of the body), Open (back and hips), and Fold (forward folds and inversions).

لینک دانلود