دانلود بازی ماجرایی Yuppie Psycho v2.0.56 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/11/22 نسخه Yuppie Psycho v2.0.56 - Portable اضافه شد.

Yuppie Psycho

یک بازی ماجراجویی مستقل می باشد که قرار است شما را در نقش شخصیت Brian Pasternack قرار دهد ، یک مرد جوان که هیچ آینده ای در جامعه ی دهه نودی دیستوپیایی محل زندگی خود ندارد و قرار است در این بازی شاهد اولین روز کاری او در یکی از بزرگترین کمپانی های دنیا که Sintracorp نام دارد ، باشیم . آیا او می تواند در این اوضاع نامشخص ، آشفته و نا مناسب مهارت و توانایی خود را نشان دهد و در کار خود بدرخشد ؟ همه ی این ها به این بستگی دارند که او چگونه اولین ماموریت خود را انجام می دهد . البته او بعدها درمی یابد که شغل او در واقع شکار یک جادوگر است که می تواند موفقیت این شرکت را سریعا و تحت هر شرایطی تضمین کند ، اما او اکنون در حال اذیت و آزار کارمندان شرکت است . Brian در طول ماجراجویی های خود با انواع شخصیت های عجیب و غریب دیدار می کند ، از موجودات وحشتناک فرار می کند و پرده از اسرار تاریک گذشته ی شرکت Sintracorp برمی دارد . شما در جریان حضور Brian در Sintracorp می توانید محیط کار او را جست و جو کنید و از آسانسور استفاده کنید و ببینید که در هر طبقه چه کسانی کار می کنند و چه اتفاقاتی در آنجا می افتند. در

 بازی Yuppie Psycho

شما همچنین باید یاد بگیرید که او چه زمانی که کاری را انجام دهد ، به طور مثال چه زمانی صحبت کند یا که چه زمانی کار بکند . علاوه بر آن باید همکاران خود را زیر نظر داشته باشید تا بتوانید اسرار خون آشام ها را کشف کنید . اتفاقات و پایان داستان بازی ، به انتخابات شما بستگی دارد ، پس با احتیاط تصمیم بگیرید . در ضمن این نکته را هم در نظر داشته باشید که زمانی که در حال پیدا کردن سر نخ و حل معماها هستید باید مراقب باشید تا در دام جادوگر نیفتید . شما می توانید این بازی جذاب را به صورت رایگان از وب سایت دانلود فارسی دریافت کنید .
نام: Yuppie Psycho
حجم فایل: 1.58 گیگابایت
شرکت سازنده: Baroque Decay
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 10
ورژن: v2.0.56
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Another Indie
رمز فایل: www.download.ir

Yuppie Psycho v2.0.56 - Portable

Join Brian Pasternack, a young man with no future in a dystopian 90s society, on his first day at one of the world’s largest companies, Sintracorp. Uncertain, unprepared, and massively unqualified, will Pasternack have what it takes to shine in Sintracorp’s hierarchy? It all depends on how he performs on his first assignment… and whether he survives it.

لینک دانلود