تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری Deck of Ashes – PC

Deck of Ashes، این بازی یک بازی ماجراجویی با مبارزات مختلف و استفاده از کارت تاکتیکی است. داستان بازی به این صورت است که یک شخصیت در زمان های دور پیروان آنتاهه ها را در تلاش برای رستگاری هدایت می کند. این عمل باعث ایجاد کشمکش هایی در دنیای آن زمان می شود که در نهایت تمامی دنیا را با اهریمن هایی خبیث پر می کند. در این بازی شما با استفاده از قدرتی که در اختیار دارید باید دنیا را نجات داده و اهریمن ها را دور کنید. در این بازی شما باید در کاوش در دنیای فانتزی لعنت شده، کارت های قدرتمند را شکار کنید. هنگام ارتقاء اردوگاه متحدان، تست های بقا و مهارت های مدیریت منابع خود را به آزمایش بگذارید و بتوانید با منابعی که در دست دارید تمامی دشمنان خود را از بین ببرید. همانطوریکه اشاره شد این بازی با استفاده از کارت هایی انجام می شود که شما در اختیار دارید و مرحله به مرحله امکان ارتقاء آنها را خواهید داشت.

Deck.of.Ashes.center عکس سنتر

مشخصات بازی Deck of Ashes:نام بازی : Deck of Ashesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Deck of Ashes - PC

Deck of Ashes is an adventure game with tactical card combat. One character at a time, lead the cast of antiheroes on a quest for redemption. Explore the cursed fantasy world and hunt down powerful cards. Put your survival and resource management skills to the test when upgrading your Camp of allies. The choices that drive your journey - where to go, which resource to collect, which risk to take, and which card to craft - are the difference between success and untimely demise.

لینک دانلود