تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Aground v2.1.1 نسخه کرک شده GOG

به روز رسانی :

1399/10/09 نسخه Aground v2.1.1 - GOG اضافه شد.

Aground

به عنوان یکی از آخرین بازماندگان انسانی ، شما در یک جزیره غیرمذهبی قرار دارید . آیا شما می توانید با کمترین تلفات سازه های مورد نظرتان را بسازید ، مواد ارزشمند از معادن استخراج کنید و راهی برای زنده ماندن پیدا کنید ؟ Aground یکی از بازی هایی است که سعی دارد پشیرفت را به معرض نمایش گذارد و در این مسیر از عناصر بازی های Utopian Mining, Starbound و A Dark Room الهام گرفته است . شما تنها با توانایی ابتدایی برای جمع آوری چوب شروع می کنید و در نهایت می توانید راه خود را به سوی رشد و شکوفایی ، گسترش به جزایر دیگر ، فن آوری پیشرفته و جادو باز کنید . آیا شما قادر به مقابله با تهدیدات خواهید بود ، تهدیداتی که ممکن است شما را تا مرز نابودی ببرد ؟

Aground یکی از بازی های سبک ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی های Fancy Fish Games و SnöBox Studio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Fancy Fish Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

نام: Aground
شرکت سازنده: Fancy Fish Games و SnöBox Studio
تاریخ انتشار: 2018
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی و نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Fancy Fish Games
رمز فایل: www.download.ir

Aground v2.1.1 - GOG

As one of the last human survivors, you find yourself stranded on an uninhabited island. With a few other victims of the crash, can you craft, mine, and build your way to survival?

لینک دانلود