تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Crying is not Enough Remastered

به روز رسانی :

1398/02/02 نسخه SKIDROW - Remastered اضافه شد .

داستان بازی، 35 سالگی Jacob Helten و اتفاقات پس از تصادف شدید همسرش Claire با ماشین را روایت می کند . چند هفته پس از حادثه Claire سلامتیش به بهبود قابل توجهی میرسد ، اما قبل از مرخص شدن بطور مرموزی از بیمارستان ناپدید می شود . همان شب ، یک زن ناشناش با Jacob ملاقات کرده و ادعا می کند که او می داند همسرش کجاست . در این لحظه ، یک سفر تاریک شروع می شود ، در یک مکان مرموز دور که در آن به زودی شخصیت اصلی خواهد فهمید که ناپدید شدن همسرش چیزی بیش از یک حادثه کوچک از یک پازل است که هنوز متوجه آن نشده است .

سایر توضیحات : Crying is not Enough یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Storyline Team طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . به زودی او خود را در یک بازی سخت، پر از نفرت، ترس و فتنه خواهد دید ، اگرچه او در مرکز داستان قرار ندارد اما مجبور به انطباق و زنده ماندن است یا حداقل او چنین فکر می کند … Crying is not Enough یک بازی سوم شخص اکشن ماجراجویی و ترسناک با درون مایه زنده ماندن است که بازیکن باید با دشمنان روبرو شود و با استفاده از سلاح و سایر مکانیزم ها ، زنده بماند .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Crying is not Enough Center

مشخصات بازی Crying is not Enough Remastered  :

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Storyline Teamمنتشر کننده : Storyline Teamسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Crying is not Enough Remastered - CODEX - SKIDROW

The game is about the story of a 35 year-old Jacob Helten and more specifically with his experiences after Claire’s serious injury to a car accident.A few weeks after the accident Claire’s health begins to improve significantly, but before getting discharged, she disappears mysteriously from the hospital.
The same evening, an unknown woman approaches Jacob, claiming that she knows where his wife is, while declaring her willingness to help him.

لینک دانلود