تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Formata – PC تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1396/09/19 نسخه PLAZA و CorePack و FitGirl اضافه شد.

نبرد و مبارزه از جمله ویژگی ها و شاخصه های مردان مبارز و شجاع بوده است. جنگ های خونین با دشمنان در نبرد های مختلف نیز بر تجربه افراد اضافه می کرد اما همواره تعداد بسیار کمی از این افراد زنده از میدان نبرد بیرون می آمدند. این افراد باقی مانده بدون شک از نخبگان جنگی لشگر به شمار می رفتند. حال شما در نقش یکی از این فرماندهان هستید. فرماندهی کنید، بجنگید و پیروز شوید. بازی Formata نمایانگر صحنه های نبرد است. صحنه هایی بسیار طاقتفرسا و سخت. در دقایق مختلف جنگ موضوعات مختلفی پیش می آید که یک فرمانده ی کاردان می تواند با درایت خود آن ها رفع کند و از سختی ها برای خود و لشگرش فرصت بسازد. فرصتی برای طرح یک استراتژی بسیار قدرتمند برای پیروزی…. برای شکستن سد دشمن و نفوذ به آنها. برای شکست دشمن در صحنه نبرد تن به تن و سپس سخت ترین جای کار یعنی فتح قلعه! باید با استفاده از منابع مختلف سعی کنید لشگر خود را بسازید و به طرح یک نقشه خوب اقدام کنید. یک آرایش بسیار خوب در مواقع اضطراری نیز می تواند به پیروزی شما منجر شود. بازی Formata از ساخته های شرکت بازی سازی Nezon Production است که برای پلتفرم ویندوز عرضه شده است.

سایر توضیحات: در مواقع حساس جنگ می توان از تهدید ها فرصت ساخت و در پیروزی های مقطعی به افزایش روحیه نیروهای خودی کمک بسیار زیادی کرد. در این مواقع دشمن سعی می کند آرایش خود را عوض کند اما نباید به او اجازه چنین کاری را بدهید. دشمن را می توان با چند حمله غافلگیر کننده به راحتی شکست داد. این مسئله خود می تواند به نفع پیروزی نهایی شما در جنگ تمام شود. اما به بازماندگان لشگر دشمن رحم نکنید. اینها همانانی هستند که اگر مهلت فرار یابند دوباره با شمشیر های برنده همراه با زهر و کینه انتقام به میدان می آیند.

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود formata جدید

مشخصات بازی Formata :نام بازی : Formata پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Nezon Productionمنتشر کننده : Nezon Productionسبک بازی : اکشن – استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Formata

لینک دانلود