تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Mother Simulator v11.04.2020 شبیه ساز مادر

به روز رسانی :

1399/01/25 نسخه Mother Simulator v11.04.2020 اضافه شد.

Mother Simulator

یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که در آن شما نقش یک مادر را ایفا می کنید . برای مقابله با تمام مشکلات ، شما نیاز به اعصاب فولادی ، واکنش سریع و البته قلبی عاشق خواهید داشت . کسانی که با تمامی این دشواری ها کنار می آیند در نهایت می توانند به جایزه بزرگ دست پیدا کنند ، لبخند کودک شما ، یک کودک دوست داشتنی و سالم . این یک پروژه طنز درباره روزهای سخت پدر و مادری جوان است . اگر شما نسبت به خشم و عصبانیت خود در شرایط این چنینی آگاهی ندارید ما این امکان را برای شما فراهم آوردیم تا در این شبیه ساز ، شما در موقعیت های مختلف قرار گرفته و با حفظ اضطراب ، بهترین و درست ترین گزینه را انتخاب کنید . هرچه پیش می روید ، مسیر برای شما دشوارتر خواهد شد اما در نهایت شیرینی سختی ها نمایان می شوند . Mother Simulator یک بازی اول شخص است و در هر مرحله ، مادر جوان باید همه چیز را برای کودک دوست داشتنی خود انجام دهد . Mother Simulator یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی Steppe Hare Studio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Mother Simulator Center

مشخصات بازی Mother Simulator :

نام بازی : Mother Simulatorپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Steppe Hare Studioمنتشر کننده : Steppe Hare Studioسبک بازی : شبیه سازامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Mother Simulator

Mother Simulator v11.04.2020

Mother Simulator is a game for the gaming platform Windows PC, in which you will take a role of a new mother. For coping with all difficulties which expect a young parent, you need steel nerves, fast reaction and, of course, your loving heart. Well, and those, who cope with all the tests, can expect the Grand Prize – the smile of your baby, a lovely, harmless and not evil baby.

لینک دانلود