تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Stronghold Crusader HD Enhanced Edition نسخه TiNYiSO

همراه با Stronghold Crusader HD و جنگاوران شجاع به جاده های دورافتاده عربی سفر کنید . عاقبتی قابل پیش بینی برای مشهورترین دژها , Crusader یا جنگ های صلیبی قرار است شما را در جنگ های تاریخی با مخالفان شیطانی , واحدهای جدید ، 4 کمپین تاریخی و بیش از 100 ماموریت مخرب غرق کند . در این بازی شما می توانید در قالب شخصیت های ریچارد شیردل و یا سلادین سلطان سوریه به ایفای نقش بپردازید و در جنگ های صلیبی شرکت کنید . رهبری گروهی متشکل از جنگجویان که در طول قرن ها جنگ وحشیانه در دل صحراهای سوزان تشکیل شده اند و حالا برای آزادی در ارتش سلادین قدرتمند مبارزه می کنند . Stronghold Crusader HD دارای چندین بخش مبارزاتی است که تمامی جنگ های صلیبی اول ، دوم و سوم و همچنین درگیری های موجود در درون گروه های مخالف مسلح را نیز به تصویر می کشد , مبارزاتی مانند نیکا ، هارکلای ، محاصره آنتیوخ ، نبرد نجیب زادگان و محاصره بیت المقدس .

سایر توضیحات : Stronghold Crusader HD یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی FireFly Studios طراحی و ساخته شده و در سال 2013 توسط کمپانی FireFly Studios برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . گرافیک HD بازی این اجازه را به شما می دهد تا با استفاده از رزولوشن بالا , کنترل بیشتری بر محیط و سربازان خود در طول بازی داشته باشید و برای انجام استراتژی های مختلف در هنگام نبرد و یا دفاع , تسلط خود را بر روی بازی حفط نمایید . Stronghold Crusader HD هر دو نسخه Stronghold Crusader و Stronghold Crusader Extreme را در خود جای داده است . Stronghold Crusader Extreme HD دقیقا همان ویژگی های نسخه اصلی Stronghold Crusader را شامل می شود فقط با چند افزونه جدید . تعداد واحدها از هزار به 10 هزار واحد متغییر است و بازی این اجازه را به شما می دهد تا بتوانید از نیروهای ویژه تاکتیکی مانند Arrow Volley بهره ببرید .

* نسخه Enhanced Edition بازی Stronghold Crusader Extreme HD را نیز شامل می شود *

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Stronghold Crusader HD Enhanced Edition نسخه TiNYiSO

مشخصات بازی Stronghold Crusader HD :

نام بازی : Stronghold Crusader HD پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2013 شرکت سازنده : FireFly Studios منتشر کننده : FireFly Studios سبک بازی : استراتژیک و شبیه ساز نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Stronghold Crusader HD Enhanced Edition

لینک دانلود