دانلود بازی The Evil Within 2 v1.04 (37471) نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/01/30 نسخه The Evil Within 2 v1.04 (37471) - GOG اضافه شد.

The Evil Within 2

دنباله ای مستقیم بر بازی The Evil Within می باشد ، در این بازی کارآگاه Sebastian Castellanos همه چیز خود از جمله تنها دخترش را از دست داده است ، برای نجات جان دخترش او باید وارد دنیای کابوس وار STEM شود . این دنیا یک دنیای کابوس مانند واقعی می باشد ، شما حتی یک لحظه نیز در این دنیا در امان نخواهید بود و در تمام مدت باید با اتکا به غریزه بقاء خود در این دنیا زنده بمانید . از هر گوشه این دنیا یک تحدید جدید و خطرناک در کمین شما نشسته است . طبق اعلام سازندگان گیم پلی بازی نسخه ارتقاء افته شماره قبلی می باشد و به لطف تمرکز سازندگان برروی کنسول های نسل 8 این شماره از گرافیک بسیار بالایی برخوردار است . بازی رایانه ای The Evil Within 2 در تاریخ 13 اکتبر 2017 منتشر خواهد شد .

The Evil Within یک بازی سوم شخص در سبک psychological survival horror می باشد که در سال 2014 توسط استودیوی بازی سازی Tango Gameworks ساخته شد و توسط کمپانی Bethesda Softworks منتشر شد ، کارگردانی این بازی برعهده Shinji Mikami افسانه ای بود که سابق بر این کارگردانی سری بازی های Resident Evil را برعهده داشت . این بازی در تاریخ 14 اکتبر سال 2014 منتشر شد و موفق به کسب نمرات مثبت بسیاری از سایت های منتقد گردید . داستان بازی حول محور کارآگاه Sebastian Castellanos می چرخید در حالی که او وارد یک دنیای کابوس گونه در حال ویرانی شده بود . بازی از زاویه دوربین سوم شخص روایت می شد و بازی باز در این بازی با دشمنان عجیب الخلقه بسیاری به نبرد می پرداخت . اتمسفر گیرای این بازی و همچنین گیم پلی بسیار زیبای این بازی از نکات مثبت آن به شمار می رفتند . موفقیت های بی نظیر این عنوان باعث شد که در مراسم E3 سال 2017 کمپانی بتسدا دنباله این بازی را معرفی کنید .

 
نام: The Evil Within 2
شرکت سازنده: Tango Gameworks
تاریخ انتشار: 2017
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: EXE
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ترسناک
منتشر کننده: Tango Gameworks
رمز فایل: www.download.ir

The Evil Within 2 v1.04 (37471) - GOG

om mastermind Shinji Mikami, The Evil Within 2 is the latest evolution of survival horror. Detective Sebastian Castellanos has lost it all. But when given a chance to save his daughter, he must descend once more into the nightmarish world of STEM. Horrifying threats emerge from every corner as the world twists and warps around him. Will Sebastian face adversity head on with weapons and traps, or sneak through the shadows to survive.


Story of Redemption
Return to the nightmare to win back your life and the ones you love.
Discover Horrifying Domains
Explore as far or quickly as you dare, but prepare wisely.
Face Disturbing Enemies
Survive the onslaught of horrifying creatures determined to rip you apart.
Choose How to Survive
Craft traps, sneak, run and hide, or try to battle the horror with limited ammo.
Visceral Horror and Suspense
Enter a frightening world filled with anxiety-inducing thrills and disturbing moments

لینک دانلود