دانلود بازی a nifty game – PC

a nifty game در یک دنیای شبیه سازی می شود، که توسط برنامه های مختلف زندگی می کنند و همه برای منابع (بیت) رقابت می کنند. شکستن برنامه های دیگر برای جمع آوری بیت خود و افزایش قدرت خود را. اما مراقب باشید، سیستم فاسد تر می شود و بیشتر برنامه ها به شدت پایان می یابد. آیا می توانید برنامه های در حال تحول و فساد فزاینده سیستم را به اندازه کافی بلند کنید تا از شبیه سازی فرار کنید؟ این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Pixel with Hat یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

a.nifty.game.center

مشخصات بازی a nifty game:نام بازی :  a nifty gameپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Pixel with Hatمنتشر کننده : Pixel with Hatسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

a nifty game

لینک دانلود