تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی City Bus Simulator 2018 – PC نسخه SKIDROW

بازی های شبیه ساز خودرو و ماشین های سنگین سالهاست که مورد علاقه بسیاری از طرفداران بازی های کامپیوتری است. بازی City Bus Simulator 2018 جدیدترین نسخه بازی شبیه ساز اتوبوس شهری است که در آن شما در نقش راننده یک اتوبوس باید به مردم خدمت رسانی کنید و مسافران مختلف را در سراسر شهر سوار و پیاده کنید. طراحی شهری این بازی بسیار خوب انجام شده بطوریکه شما شاهد ترافیک خودروها در خیابان ها و حتی ترافیک در خطوط عابر پیاده هستید. مسیر های مختلفی برای جابجایی مسافر وجود دارد که شما باید به سلیقه خود و نسبت به وضع ترافیک یکی را انتخاب کنید. همچنین چرخه روز و شب بازی بدون شکک به جذابیت آن افزوده است.

سایر توضیحات: بازی City Bus Simulator 2018 جدیدترین نسخه بازی شبیه ساز اتوبوس شهری است. این بازی ویژگی های مختلفی دارد که می توان به مواردی شبیه چرخه روز و شب، امکان دریافت پول از مسافرین، وجود بیش از 1000 ایستگاه اتوبوس و … اشاره کرد. بازی City Bus Simulator 2018 توسط Özgün Bursalıoğlu ببرای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

City Bus Simulator 2018 center

مشخصات بازی City Bus Simulator 2018 :

نام بازی : City Bus Simulator 2018پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Özgün Bursalıoğluمنتشر کننده : Özgün Bursalıoğluسبک بازی : شبیه  سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

City Bus Simulator 2018

لینک دانلود