دانلود بازی Getting Over It with Bennett Foddy – PC نسخه HI2U

Getting Over It with Bennett Foddy طبق بیان سازنده بازی این بازی برای افراد خاصی طراحی شده است. در این بازی Bennett Foddy به صورت مجازات گونه باید از موانع بالا رود و صعود کند. تنها کافی است شما با استفاده از ماوس چکش را حرکت دهید، این تنها کاری است که شما انجام می دهید. با تمرین و ممارست بسیار شما قادر خواهید بود بپرید، تاب بخورید، صعود کنید و البته به پرواز درآیید! پاداش ها و رازهای بسیاری در انتظار کوهنوردانی است که بتوانند به بالای کوه برسند. اقدام به پیاده روی و راه رفتن در این بازی بسیار شبیه به نحوه انجام آن در دنیای واقعی می باشد. تنها باید این را به خاطر داشته باشید که شما می توانید این کار را انجام دهید و قطعاً خواهید توانست!

سایر مشخصات : در بازی Getting Over It with Bennett Foddy شما باید از کوهی عظیم و بزرگ تنها با استفاده از یک چکش و دیگ صعود کنید! گوش فرا دهید زیرا مشاهدات فلسفی در مورد مشکلات موجود در دست قرار داده شده اند! زمان انجام بازی در بازه بین 2 ساعت تا بی نهایت متفاوت می باشد که بستگی به شما دارد. شما در این بازی چالش برانگیز تمام پیشرفت ها و تلاش های خود را دوباره و دوباره از دست خواهید داد! احساس ناامیدی های جدیدی را تجربه خواهید کرد که پیش از این قادر نبودید آنها را بدانید و حس کنید! و در پایان جوایز و هدایای جادویی در انتظار کسانی است که به بالا صعود کنند و به هدف دست یابند. اگر شما هم می خواهید کمی همت و پشتکار خود را تقویت کنید بازی Getting Over It with Bennett Foddy را از دست ندهید.

Getting.Over.It.with.Bennett.Foddy.center

مشخصات بازی Getting Over It with Bennett Foddy :نام بازی : Getting Over It with Bennett Foddyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 6Dec, 2017شرکت سازنده : Bennett Foddyمنتشر کننده : Bennett Foddyسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Getting Over It with Bennett Foddy

لینک دانلود