تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Heat Guardian: Re-Frozen Edition نسخه SiMPLEX

به روز رسانی :

1399/11/07 نسخه Heat Guardian: Re-Frozen Edition - SiMPLEX اضافه شد.

Heat Guardian

در سرزمینی یخ زده و خشک روایت می شود. شما در این بازی باید در مناطق مختلف و سرزمین های بی آب و علف حرکت کنید و به دنبال آخرین نشانه بشریت در آن بگردید. اما این مسیر به این سادگی نیست و شما باید برای زنده ماندن خود نیز تلاش کنید و از آذوقه خود غافل نشوید. در این سرزمین عجیب، موجودات مختلف و جهش یافته ای نیز حضور دارند که آن را برای شما ناامن تر خواهند کرد. الیته کمبود منابع نیز از مشکلات شماست که باعث می شود تنها افرادی که توانایی لازم را دارند و نیز بسیار قوی هستند بتوانند نجات پیدا کنند.

 بازی Heat Guardian

یک بازی اکشن است که فیزیک آن از بالا به پایین است. شما در آن باید مهارت های خود را افزایش دهید تا در این سرزمین بتوانید زندگی کنید. البته این کار به این سادگی نیست. بازی Heat Guardian توسط Denis Rudoy تولید و به بازار عرضه شده است.

نام: Heat Guardian: Re-Frozen Edition
حجم فایل: 195 گیگابایت
شرکت سازنده: Denis Rudoy
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 6
نسخه: SiMPLEX
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Kaf Publishing
رمز فایل: www.download.ir

Heat Guardian: Re-Frozen Edition - SiMPLEX

Heat Guardian is a hardcore top-down shooter set in a freezing world. You’ll have to travel through the dying lands to find the one last stronghold of humanity – trying your best to stay alive. Deadly mutants, limited resources and even the world itself make this journey a trial only the most skilled survivors can endure.
لینک دانلود