تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی شهرسازی Megapolis v5.31 برای اندروید و iOS

به روز رسانی :

1398/11/29 نسخه v5.31 اضافه شد.

Megapolis آیا می خواهید شهردار شهر مدرن خود باشید و شهر زیبای رویا های خود را بسازید , در این بازی جذاب قادر هستید شهری را بر اساس سلیقه خود ساخته و آن را به خواسته خود مدیریت کنید . بازی Megapolis بهترین بازی شهر سازی در بیش از 20 کشور با بیش از 10 میلیون بازیکن می باشد . در سراسر دنیا میلیون ها بازیکن هر روز Megapolis را بازی می کنند و با امکانات مختلف آن را پیشرفته تر می سازند , حال شما هم به جمع این بازیکنان پیوسته و با آن ها به رقابت بپردازید . برای تجربه عالی و بزرگ تر گیم پلی می توانید از تبلت نیز استفاده کنید . شما بایستی منابع مالی شهر تان را مدیریت کرده و با سرمایه گذاری های سودمند برای مکان هایی همچون فرودگاه , ایستگاه راه آهن , بندر ها , مناطق استخراج نفت و … طرح های مختلفی را برای توسعه و پیشرفته کردن شهر خود اجرا کنید تا زیرساخت شهر اصلی خود را روز به روز زیبا تر سازید . با به روز رسانی های منظم محتوای بازی , حوادث اتفاق افتاده در شهر تان هیجان انگیز تر خواهد شد . با تجارت و خرید و فروش مصالح می توانید با همسایگان خود متحد شوید و برای زیبای شهر های خود تلاش کنید. دوستان خود را به چالش کشیده و برای ساخت زیبا ترین شهر با یکدیگر به رقابت بپردازید .

نام: Megapolis
حجم فایل: 97 مگابایت
شرکت سازنده: Social Quantum Ltd
ورژن: v5.31
فرمت فایل: apk
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Megapolis v5.31

Ladies and gentlemen,
Welcome to Megapolis - a long standing city building strategy game. Megapolis is not only a true economic game based on the rules of the market, but also a perfect chance to build the metropolis of your dreams.
You'll never be bored in this game, Megapolis has a lot of opportunities to grow: build a perfect urban infrastruсture, advance science by forming a research center, expand the mining industry for natural resources or become a true oil tycoon.

لینک دانلود