تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Stargazer program – PC

Stargazer program معمولا 5 دقیقه طول می کشد، حتی اگر شما موفق به پاکسازی رئیس شوید و توسط فابین خود در روند نابود نگردید، هنوز هم باید به طور فزاینده ای توده های بیگانگان عصبانی آماده برای انفجار و ضربه زدن به شما از منطقه خود را نابود کنید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Bear Gears Studio یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Stargazer.program.center

مشخصات بازی Stargazer program:نام بازی :  Stargazer programپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Bear Gears Studioمنتشر کننده : Bear Gears Studioسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Stargazer program

لینک دانلود