تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی 7Days To Die Alpha v19.5 – 0xdeadc0de برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/18 نسخه 7Days To Die Alpha v19.5 - 0xdeadc0de اضافه شد.

7Days To Die

بازی جهان باز و ترسناکی می باشد که نزدیک به 10 میلیون نسخه از آن به فروش رسیده است. داستان بازی در شهری شروع می شود که مردمان زیادی در آنجا زندگی میکنند در یک روز ویروس خاصی کل شهر را فرا میگیرد و مردمانی که ویروسی شده اند به زامبی تبدیل می شوند . شخصیت بازی تنها نجات یافته از این ویروس می باشد که باید از دست زامبی ها فرار کند . زامبی ها تمامی مسیر عبوری شما را مسدود کرده اند و باید با سلاح های در نظر گرفته شده زامبی ها را نابود کرده و از بین ببرید . در هر مرحله امتیازاتی که به شما اختصاص میگیرد سختی بازی بیشتر می شود . محیط های متنوع بازی 7Days To Die به شما این اجازه را می دهند تا به صورت آزادانه در جهان بازی به گشت و گذار بپردازید و سلاح ها و تجهیزات مختلف را پیدا کنید و برای نابودی زامبی ها از آنها استفاده کنید. در

 بازی 7Days To Die

بیش از 500 راهنمای مختلف وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید برای خود لباس، زره، سلاح، ماشین و ابزار های مختلفی را بسازید. با دوستان خود همکاری کنید و جهان را هر طور که می خواهید بازسازی کنید.
نام: 7Days To Die
حجم فایل: 5.9 گیگابایت
شرکت سازنده: The Fun Pimps
تاریخ انتشار: 2013
امتیاز استیم: 9
ورژن: v19.5
نسخه: 0xdeadc0de
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ترسناک - ماجرایی - استراتژیک - شبیه ساز - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: The Fun Pimps Entertainment LLC
رمز فایل: www.download.ir

7Days To Die Alpha v19.5 - 0xdeadc0de

With over 10 million copies sold, 7 Days to Die has defined the survival genre, with unrivaled crafting and world-building content. Set in a brutally unforgiving post-apocalyptic world overrun by the undead, 7 Days to Die is an open-world game that is a unique combination of first person shooter, survival horror, tower defense, and role-playing games. It presents combat, crafting, looting, mining, exploration, and character growth, in a way that has seen a rapturous response from fans worldwide. Play the definitive zombie survival sandbox RPG that came first. Navezgane awaits!

لینک دانلود