تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی A Nasty Farm نسخه DARKSiDERS برای کامپیوتر

A Nasty Farm

یک بازی سه بعدی است و نشان می دهد وضعیت نامشخص جوجه های زندانی شده توسط دکتر مازی ، یک دانشمند دیوانه و خود خوانده که جوجه های کوچک بی دفاع خریداری شده با مزرعه را هدف قرار داده است ، تعداد جوجه ها بسیار زیاد بود ، بنابراین او تصمیم گرفت با آنها معامله کند ، اما جوجه های نافرمان به جعبه ها می روند.با بازی در نقش شخصیت فوق العاده ما ، شما باید خود را برای نجات جوجه های ضعیف حبس شده در قفس آماده کنید. وظیفه بازیکن این است که هرچه زودتر جعبه های در حال سقوط را از دستگاه خارج کرده ، جعبه ها را به مطبوعات ، واقع در سمت راست سکو تحویل دهد ، در نتیجه جوجه ها را آزاد می کند. این کار پیش پا افتاده به نظر می رسد ، اما اینگونه نیست. جعبه هایی که از روی دستگاه می افتند از فیزیک موتور استفاده می کنند و هرگونه کشیدن عصبی بدون هماهنگی جعبه ها نتیجه ای به همراه دارد ، جعبه ها می توانند دستگاه را مسدود کنند ، شخصیت را دور کنند ، بازیکن باید از چنین شرایطی جلوگیری کند. یک مانع اضافی جعبه هایی با مواد منفجره است که انرژی بازیکن را می گیرد. در بازی A Nasty Farm اگرچه ما بازیکن را فرصتی برای دفاع از خود نگذاشتیم ، اما صندوق های اضافی اضافه کردیم که برای مدت کوتاهی توانایی های ویژه ای به آن اضافه می کنند. باز کردن قفل صندوق های مخصوص نیاز به جمع آوری تعداد مناسب امتیاز دارد. در طول بازی ، بازیکن باید برای بدست آوردن امتیاز ، تعادل بازی را حفظ کند ، جعبه های اضافی را باز کند ، اما نباید پس انداز جوجه ها را فراموش کند. بعد از اتمام زمان ، بازیکن باید سریعاً به پناهگاه برود و جوجه هایی را که با وحشت فرار می کنند ، در سبد بگیرد ، برای باز کردن مرحله بعدی ، باید مقدار مناسب آنها را بگیرد و اجازه ندهد آنها روی زمین بیفتند. وقتی ماشین پروفسور شیطانی را از بین می برید ، بازی تمام می شود. در

 بازی A Nasty Farm

ما جزئیات کوچکی در رابطه با گیم پلی بازی به جا گذاشتیم که بازیکن باید برای خود کشف کند تا بهترین شود. موفق باشید. آیا شما فکر می کنید مهارت دارید؟ آیا شما فکر می کنید می توانید مانند یک حرفه ای با صفحه کلید و ماوس کار کنید؟ به این بازی بپیوندید و امتحان کنید.  
نام: A Nasty Farm
حجم فایل: 1.1 گیگابایت
شرکت سازنده: TwojeYndie
تاریخ انتشار: Mar, 2021
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: TwojeYndie
رمز فایل: www.download.ir

A Nasty Farm - DARKSiDERS

An 3d arcade game depicting the unclear situation of chicks trapped by Dr. Mazi, a mad, self-proclaimed scientist who has targeted little defenseless chicks.

لینک دانلود