دانلود نرم افزار AD051 Continua v1.0.21 Full version ویندوز-مک

AD051 Continua

یک نرم افزار ویرایش صدا و پلاگین صوتی است که کار ویرایش صدا را به صورت آنالوگ و به صورت نمایش سه گانه نوسانگر ها ، انجام می دهد . این نرم افزار با داشتن سه کنترل بهم پیوسته که اشکال موج و فرکانس را مشخص می کنند ، می تواند به شکل نامحدودی باعث ویرایش انواع صدا و موسیقی شود مخصوص زمانی که شما بر روی صدای مورد نظر مدولاسیون را تعریف و به آن اضافه می کنید . همچنین نرم افزار AD051 Continua با داشتن دو فیلتر متغیر در حالت های HP و LP قابلیت فیلتراسیون 2 قطبی و 4 قطبی را دارا می باشد و نوعی پالت را برای کاربر شبیه سازی می کند که می توانید به شکل گسترده ای نوع ویرایش را برای موسیقی های دارای پیچیدگی زیاد متحول کند و کار ویرایش و صداگذاری این نوع موسیقی ها را ساده تر از آنچیزی که هست نماید . این نرم افزار با داشتن یک میزبان کامل درون خود برنامه قادر است تا هم صداهای مصنوعی با طول کم و هم صداهای طولانی را با داشتن دو ADSR و دو شبه ژنراتور ویرایش کند که چنین چیزی در نرم افزار های بسیار کمی دیده می شود و یا اصلا وجود ندارد . در

نرم افزار AD051 Continua

می توانید به صورت کامل و یکپارچه از MPE حرفه ای استفاده کنید و این قابلیت را نیز به صداهای مورد نظر خودتان بیاورید ، MPE مخفف MIDI Polyphonic Expression می باشد که نوع پیشرفته تر و جدید تر MIDI در ویرایش موسیقی و انواع صدا گذاری ها می باشد که امکانات بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهد . این نرم افزار از یک روش شصخی سازی برای هر نمونه کار و ویرایش MPE استفاده می کند که باعث یکدست شدن سطح می شود و قادر است تا فایل های با فرمت بین امللی DAW را نیز به صورت حرفه ای ویرایش کند .
نام: AD051 Continua
حجم فایل: 7 مگابایت
شرکت سازنده: Audiodamage
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.21
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe ، pkg
پلتفرم: ویندوز ، مک
رمز فایل: www.download.ir

AD051 Continua - v1.0.21 Full Version

Continua is a virtual analog synth with a twist: a continuously morphable threesome of oscillators. With three interconnected controls defining the wave shape, Continua has a virtually limitless supply of waveforms, especially when you add cross modulation and noise in to the mix.With two morphing state-variable filters (morph between LP, HP, BP and notch in 2-pole and 4-pole topologies), Continua has a broad palette of tone-shaping at its disposal, and is well suited for long, complex, evolving soundscapes.

لینک دانلود