دانلود بازی در میان ما Among Us v2020.12.9s نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/11/24 نسخه Among Us v2020.12.9s - Portable اضافه شد.

Among Us

یک بازی گروهی چندنفره است که می‌توانید با کمک یک شبکه وای فای محلی و یا به صورت آنلاین حداکثر تا 10 نفر از آن لذت ببرید. شما و دوستانتان وظیفه دارید تا خودتان را برای یک سفر فضایی هیجان‌انگیز آماده کرده و در یک ماجراجویی هیجان‌انگیز به اتفاق دوستان و سایر بازیکنان نقش خود را ایفا کنید. بازی به صورت رندوم به تمامی بازیکنان موجود در تیم نقشی می‌دهد. همانند بازی مافیا نقش بازیکنان در ابتدا پنهان است. نکته مهم این است که یکی از هم‌گروهی‌ها یا حتی خودتان ممکن است در نقش خائن قرار گرفته و وظیفه تخریب گروه و اختلال در عملیات فضایی را بر عهده داشته باشید.

 بازی Among Us

در ابتدا یک ایده ناب چندنفره بود که کاربران قادر بودند در مهمانی‌ها و گردهمایی‌های خود با سایر دوستان از آن لذت ببرند. سرانجام نسخه ios و ویندوزی آن نیز توسعه یافت و به یکی از محبوب ترین بازی کراس پلتفرم تبدیل شد. در حالت آنلاین، بازی امکانات ارتباطی مهمی نظیر چت صوتی ارائه می‌دهد که می‌تواند بسیار جذاب و سرگرم‌کننده باشد. عکس‌العمل سریع و دقت عمل نقش بسیار مهمی در دفع حملات خرابکاران و شناسایی آن‌ها ایفا می‌کند و هر بازیکنی باید به مرور زمان مهارت‌های خود در این حیطه را گسترش دهد. برای آشکار ساختن فرد خرابکار امکانات مختلفی در اختیارتان قرار گرفته است. می‌توانید با کمک نقشه ادمین یا دوربین‌های امنیتی سایر خدمه کشتی را زیر نظر بگیرید تا بتوانید در نهایت خائن را شناسایی کنید. همچنین اگر با جسد یکی از هم‌تیمی‌ها مواجه شدید باید در سریع‌ترین زمان ممکن به ادمین گزارش کنید تا بتواند مظنونین اصلی را تشخیص دهید. در پایان نیز باید بر سر اینکه چه کسی خائن است رای گیری کنید تا بتوانید او را از گردونه رقابت حذف کنید.

در این نسخه مشکل عدم امکان بازی به صورت آنلاین برطرف شده است . برای نداشتن مشکل در انجام بازی، ابتدا استیم را اجرا کرده سپس بازی را اجرا کنید.

نام: Among Us
حجم فایل: 122 مگابایت
شرکت سازنده: Innersloth
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 9
ورژن: Steam Fix - v2020.12.9s
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: تحت شبکه و آنلاین
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: همه سنین
منتشر کننده: Innersloth
رمز فایل: www.download.ir

Among Us v2020.12.9s - Portable

Play with 4-10 player online or via local WiFi as you attempt to prepare your spaceship for departure, but beware as one or more random players among the Crew are Impostors bent on killing everyone!

لینک دانلود