تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Animating The Plane Using Blender

Animating The Plane Using Blender

سلام بچه ها ، اسم من دینو است ، به دوره دیگر نرم افزار Blender خوش آمدید. امروز ما قصد داریم هواپیمای اسباب بازی را در Blender مدل سازی و متحرک کنیم. ما با وارد کردن تصاویر مرجع مدل خود را آغاز خواهیم کرد . بعداً ، ما قصد داریم مدل هواپیمای اسباب بازی را شروع کنیم. برای ایجاد مدل ، ما می خواهیم از همه ترکیبات اساسی و اصلاح کننده استفاده کنیم. وقتی مدل سازی مدل را به پایان رساندیم ، یک HDRI اضافه می کنیم تا صحنه روشن شود. بعد از اضافه کردن HDRI ، ما شروع به استفاده از موادی می کنیم که می خواهیم در Blender پیدا کنیم. هنگامی که ما با استفاده از مواد به پایان می رسانیم ، قصد داریم با انیمیشن شروع کنیم. اول از همه ، ما می خواهیم یک راننده برای پروانه اضافه کنیم تا چرخش های هواپیما را دنبال کند ، سپس هواپیما را متحرک می کنیم تا در امتداد منحنی قرار بگیرد. بعد از اینکه هواپیما را متحرک کردیم ، فیزیک را به صحنه اضافه خواهیم کرد. هنگامی که ما مدل سازی و انیمیشن هواپیما خود را به پایان برسانیم ، دوربین را متحرک می کنیم و تمام تنظیمات رندر نهایی را تنظیم می کنیم و انیمیشن خود را برای ارائه آماده می کنیم. این دوره برای مبتدیان است اما اگر شما یک هنرمند پیشرفته 3D هستید می توانید از این دوره به عنوان یک تمرین استفاده کنید و می توانید بسیاری از ترفندهای خوب را در داخل این فیلم آموزشی پیدا کنید.
نام: Animating The Plane Using Blender
حجم فایل: 608 مگابایت
تاریخ انتشار: 1399/10/24
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 01 ساعت و 11 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Animating The Plane Using Blender

Hello guys, my name is Dino welcome to another blender course. Today we are going to be modeling and animating toy-plane in Blender.
We will start our model creation by importing the reference images which you can get from gum.co/QKzSEO
Later on, we are going to start modeling the toy plane. For the model creation, we are going to be using all basic mashes and modifiers.
Once we finish modeling the model we will then add an HDRI to light up the scene.

لینک دانلود