تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ARKEditor v310.14-b نسخه ویندوز

Ark Editor

که متعلق به بازی Ark Survival می باشد و نرم افزار مخصوص ویندوز می باشد که در آن می توانید تغییراتی را در اصل و هسته این بازی بدهید . در واقع این نرم افزار یک نسخه ساده از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 می باشد که امکان تغییر و بازسازی این بازی را فراهم می کند . همچنین با نرم افزار Ark Editor می توانید هر تغییری که اعمال می کنید را برای سایر بازیکنان این بازی به اشترک بگذارید . با این کار می توان تبدیل به یک جامعه بزرگ برنامه نویس برای این بازی محبوب نقش آفرینی و اکشن شوید و تغییراتی که دوست دارید در بازی بدهید و تغییرات دلخواهتان را از سایر افراد دیگر دریافت کنید و آن را بر روی بازی خودتان اعمال کنید . با کمک

نرم افزار Ark Editor

می توانید موجودات و نقشه های جدیدی در بازی خلق کنید و آن را تا جایی تغییر دهید که مطابق با دیدگان و نظر خودتان باشد . این کیت توسعه نرم افزاری شامل کلیه مطالب درون بازی است پس خودتان را آماده کنید تا انواع تغییرات را در بازی توسط برنامه نویسان غیر رسمی بازی دریافت کنید .
نام: Ark Editor
حجم فایل: 213 گیگابات
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v310.14-b
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Ark Editor v310.14-b

Create your own ARK: Survival Evolved Mods to share with fellow survivors! The ARK Dev Kit is a streamlined version of the Unreal Engine 4 Editor that simplifies the creation and sharing process for ARK: Survival Evolved. Join a massive community of passionate mod authors to cre... . Create your own ARK: Survival Evolved Mods to share with fellow survivors! The ARK Dev Kit is a streamlined version of the Unreal Engine 4 Editor that simplifies the creation and sharing process for ARK: Survival Evolved.

لینک دانلود