دانلود بازی ماجرایی Astrox Imperium v0.0112a نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/11/21 نسخه Astrox Imperium v0.0112a - GOG اضافه شد.

Astrox Imperium

یک بازی فضایی است که شما را به دنیای جهان باز فضایی می برد و می توانید به هر کجای این فضا سفر کنید . در این بازی می توانید تمامی پارامتر ها را کنترل کنید و هر بار با چالش های جدیدی رو به رو شوید . این بازی با الهام از بازی های فضایی دیگری مثل EVE ، HomeWorld ساخته شده است و اینگونه ساخته شده تا شما را از انجام یک بازی فضایی راضی نگه دارد و شما این را حس کنید که در فضا هستید . داستان بازی Astrox Imperium درباره آینده زمینی است که دیگر مکانی برای زندگی نیست و بشر در نقطه نابودی قرار گرفته است به همین خاطر همه دانشمندان گرد هم آمدند تا سفینه ای بسازند تا با آن بتوانند به فضا سفر کنند تا مکان و خانه ای جدید برای خودشان پیدا کنند . ایمپریوم نام این سفینه است که با تکنولوژی کوآنتومی دانشمندان خبره ساخته شد و همه را گرد هم آورد تا به وسیله آن از زمین فرار کنند . اما بنا به دلایلی این سفینه نابود شد که هیچکس دلیل آن را نمی داند و تنها چیزی که مشخص است تنها آینده و امید انسان ها نابود شد که در کنار آن بسیاری از پیشگامان این تکنولوژی نیز نابود شدند . بازماندگان تصمیم می گیرند از باقی مانده این سفینه فضایی بسیار بزرگ یک سفینه کوچک درست کنند تا بتوانند باقی انسان ها را نجات دهند . خیلی از انسان ها سرنوشت خودشان را پذیرفتند و می دانستند که به زودی از دنیا خواهند رفت و در فضا گیر افتاده اند و راه بازگشتی نیز ندارند . حالا شما در

 بازی Astrox Imperium

باید برای امید بشر مبارزه کنید و به دنبال مکانی بگردید تا بتوانید سایر انسان ها را در آنجا پناه دهید و بعد از یافتن آن شروع به کار کنید تا بتوانید مایحتاجتان را تامین کنید . این بازی در سبک شبیه سازی و نقش آفرینی است . 
نام: Astrox Imperium
حجم فایل: 809 مگابایت
شرکت سازنده: Jace Masula
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.0112a
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، ماجرایی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Jace Masula
رمز فایل: www.download.ir

Astrox Imperium v0.0112a - GOG

Astrox Imperium is my attempt to create the space game that I wanted to play, but no one had created. I wanted a single player, open-world space game that is similar to games I enjoyed, like Homeworld and EVE, with economies, factions, and a story. A game where I could set all the parameters, and the universe would come alive with new challenges each time I played. I tried to take the best of what I liked from many of my favorite space games, and combine them into something simple but deep, familiar yet fresh, and enjoyably addicting to play.

لینک دانلود