تبلیغات
تبلیغات

دانلود برنامه اندروید Baby tracker v2.13

Baby tracker

برنامه ای است که به مادران جوان در تربیت و مراقبت از نوزادان خود کمک خواهد کرد . این برنامه به شما امکان می دهد رشد و سلامت کودک خود را کنترل کنید ، اطلاعات مربوط به زمان تغذیه ، تعویض پوشک و دیگر موارد ضروری را وارد کرده و بررسی کنید . همچنین در این نرم افزار می توانید اطلاعات مربوط به خواب ، عکس ها و بسیاری دیگر از اطلاعات دیگر را ذخیره کرده و در مورد لزوم به راحتی و با سرعت بالا به آنها دسترسی داشته باشید . این نرم افزار مانند یک پزشک حرفه ای بوده و موارد مهم و ضروری کودک شما را به همراه نمودار های دقیق به مادر نشان خواهد داد ، شما می توانید زمان و تعداد شیر دهی را در این برنامه ذخیره کرده تا اطلاعات بعدی در مورد زمان های آینده و تکراری و دیگر وضعیت ها را در اختیار شما بگذارد . شما می توانید اطلاعات

برنامه  Baby tracker

را با دکتر کودک خود به اشتراک گذاشته و اطلاعاتی کامل را از وضعیت کودک شما در اختیار داشته باشند که بسیار کاربردی است . شما می توانید وضعیت و اطلاعات را در بازه های زمانی یک هفته و یک ماهه بررسی کنید . این نرم افزار و قابلیت های آن به صورت رایگان و بدون تبلیغات می باشد .
نام: Baby tracker
حجم فایل: 19 مگابایت
شرکت سازنده: NIGHP SOFTWARE
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.13
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Baby tracker - v2.13

Designed by busy parents, for busy parents, Baby Tracker offers a simple, streamlined way to track your baby’s daily habits, health, and exciting “firsts” of those precious early days and months. Log feedings, nappy changes, and sleep patterns with a quick one-handed tap, then feel free to go back later and add details and even photos.

لینک دانلود