تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی شبیه ساز اندروید Bad Bridge v1.0

Bad Bridge نام بازی جدید و خلاقانه در سبک بازی های شبیه سازی شده و فکری می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . در این بازی شما باید نقش معماری حرفه ای را بازی کنید و برای عبور ماشین های مختلف از سواری تا ماشین های سنگین و حتی وسایل نظامی بسیار سنگین پل بسازید و ببنید که ایا پل شما وزن این ماشین ها را تحمل می کند یا خیر و اینکه چیدمان شما انقدر خوب می باشد که پل به دلیل نقص نریزد! شما باید حساب ساخت و طراحی و وزن تحمیلی را کرده و بهترین پل ممکن رابسازید تا به مراحل بعدی بازی دست پیدا کنید . این بازی دارای بیش از 120 مرحله متفاوت از آسان تا بسیار سخت را دارد که باید تمامی انها را پشت سر بگذارید تا در این بازی حرفه ای شوید . شما در بازی می توانید از چوب ، فلز ، کابل ، طناب ، پیستونهای هیدرولیکی برای ساختن این پل ها به نسبت استراتژی خود استفاده کنید . گرافیک بازی سه بعدی و با طراحی آن با فیزیک واقعی می باشد . بازی برای یادگیری مراحل اموزشی را هم قرار داده است که با استفاده از آن با نحوه بازی اشنا خواهید شد.
نام: Bad Bridge
حجم فایل: 82 مگابایت
شرکت سازنده: Isset studio
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه سازی شده - تفننی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Bad Bridge - v1.0

This game gives you the freedom to let your creative side run riot – nothing is impossible. Create and design your own constructions and watch the cars and trucks pass over them - or see them fall and crash while your inferior creations collapse due to weight and the laws of physics!
In addition to the normal mode the game features the sandbox mode for make your own puzzles and bridge designs. You can also use in-game hint system if things get too hard. With 120+ levels of challenging physics puzzles you will not run out of things to do quickly.

لینک دانلود