دانلود بازی Beach Buggy Racing 2: Island Adventure Build 6471156 نسخه Portable

به روز رسانی :

1400/01/24 نسخه Beach Buggy Racing 2: Island Adventure Build 6471156 - DARKZER0 اضافه شد.

Beach Buggy Racing 2: Island Adventure

یک بازی مسابقه ای پرزد و خورد و پر از هیجان است که بر روی ارائه ی یک تجربه ی سرگرم کننده ی چند نفره با قابلیت اسپلیت اسکرین و شخصی سازی تمرکز دارد . شما می توانید بخش Adventure mode این بازی را به عنوان یک راننده ی تک نفره تجربه کنید و یا این که به سراغ تجربه کردن چند نفره ی بازی با دوستانتان بروید . بخش چند نفره ی اسپلیت اسکرین این بازی می تواند هم زمان تا 8 نفر بازیکن را پشتیبانی کند . شما می توانید هر چیزی که دوست دارید را از جمله حالت بازی ، تعداد دورها و موارد دیگر را تغییر بدهید تا مجموعه قوانین سفارشی خود را بسازید و مسابقه را شروع کنید . این عنوان همه چیز را به شما می سپارد تا مطلوب ترین تجربه ی ممکن را داشته باشید .

 بازی Beach Buggy Racing 2: Island Adventure

  فعلا در فاز دسترسی زود هنگام یا Early Access می باشد و این بدان معناست که توسعه ی بازی هنوز به طور کامل به پایان نرسیده است و ممکن است مواردی در آن دچار تغییراتی بشوند . با این حال اما توسعه دهندگان اعلام کرده اند که مقدار زیادی از روند ساخت بازی به پایان رسیده است و در نهایت قرار است شاهد اثری سرگرم کننده و جذاب باشیم که می تواند انتظارات طرفداران برآورده کند . این بازی شامل 23 مسیر مسابقه ی مختلف می شود که کاملا با یک دیگر فرق دارند و هر کدام حال و هوای مخصوص به خود را دارند . به طور مثال یکی از مسیرها مانند اهرام مصر می باشد ، یکی شبیه به قلعه ی آزدها ، یکی کشتی دزدان دریایی و یکی دیگر شبیه آزمایشگاه های مخفی زیستی بیگانه ها . همچنین 35 اتومبیل مختلف در بازی وجود دارند که می توانند در گیم پلی تنوع خوبی ایجاد کنند . 
نام: Beach Buggy Racing 2: Island Adventure
حجم فایل: 363 مگابایت
شرکت سازنده: Vector Unit
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: Build 6471156
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماشینی - کارتونی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Vector Unit
رمز فایل: www.download.ir

Beach Buggy Racing 2: Island Adventure Build 6471156 - Portable

BBR2: Island Adventure is a mayhem-filled kart-racer with an emphasis on split screen fun and game rule customization. Play Adventure mode as a solo driver or cooperatively. Jump into 8 player split screen championships. Tweak and save your favorite configurations of Powerups, lap counts, game modes and more with your own custom rule sets. BBR2 gives you the keys and puts you in the driver seat.

لینک دانلود