تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Beachbody Pre & Post Natal Barre Blend

Beachbody Pre & Post Natal Barre Blend

آیا می خواهید لاغر شوید ، عضله سازی کنید یا احساس تناسب بیشتری داشته باشید؟ به این دوره آموزشی بپیوندید شانس خود را برای نتایج شگفت انگیز از دست ندهید. قبلاً اینگونه بود که خانواده و دوستان فکر می کردند بهتر است زنان باردار در دوران بارداری “آرام” ، “کمی استراحت کنند” یا “راحت باشند”. حتی متخصصان پزشکی نیز در رویکردهای خود محافظه کار بودند. اما این تفکر به طور چشمگیری تغییر کرده است و دهه ها تحقیق این واقعیت را تأیید می کند که ورزش ایمن در دوران بارداری برای مادر و کودک بسیار مفید است. طبق کالج متخصص زنان و زایمان آمریکا (ACOG) ، نه تنها ورزش در دوران بارداری ایمن نیست ، بلکه توصیه می شود: “در صورت عدم وجود عوارض زنان و زایمان یا موارد منع مصرف ، فعالیت بدنی در بارداری ایمن و مطلوب و باردار است. باید زنان را به ادامه فعالیتهای بدنی یا شروع آنها تشویق کرد.اکنون یک برنامه تناسب اندام مبتنی بر عملکرد برای زنان باردار وجود دارد که برای بهینه سازی سلامتی و کمک به تقویت قدرت و استقامت آنها در حین و بعد از بارداری طراحی شده است ، بنابراین آنها می توانند بدن خود را برای زایمان آماده کنند و از بهبودی پس از زایمان خیالشان راحت باشد. برنامه Pre & Post Natal Barre Blend یک ایده جدید هیجان انگیز از خالق Barre Blend و الیز جوان متخصص تناسب اندام قبل و بعد از تولد است. “دستورالعمل ها تغییر کرده است ، و ما دیگر بارداری را به عنوان یک” بیماری “تلقی نمی کنیم بلکه یک ابرقدرت هستیم. در این برنامه جدید مبتنی بر عملکرد پویا ، ما در واقع در حال آموزش زنان برای سه هدف خاص با انرژی بالا هستیم: بارداری ، زایمان و مادر شدن جدید. ” این تمرینات کل بدن ، هم تمرینات قلبی و هم تمرینات قدرتی را با هم ترکیب می کند در حالی که مناطق خاصی از بدن مانند پشت ، بازوها ، باسن ، پاها را هدف قرار می دهد تا به شما کمک کند تا در بارداری همیشه در حال تغییر باشید. تمام حرکات موجود در این برنامه برای زنان باردار ایمن است ، درصورتی که طبق تأیید پزشک انجام شود. هر تمرین همچنین شامل یک اصلاح کننده برای مبتدیان یا زنانی است که به دلیل بارداری محدودیت هایی دارند و یک تقویت کننده برای کسانی که نیاز به یک چالش بیشتر دارند. دوره Pre & Post Natal Barre Blend بنیادی ایمن را برای پیشرفت جسمی ، روحی و عاطفی فراهم می کند. الیز برای راهنمایی شما از طریق تمرینات پر انرژی که به شما در ایجاد قدرت ، افزایش استقامت و استقامت و بهبود ثبات و تحرک کمک می کند ، وجود دارد.
نام: Beachbody - Pre & Post Natal Barre Blend
حجم فایل: 12.09 گیگابایت
شرکت سازنده: Beachbody
تاریخ انتشار: 1399/10/03
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: ورزشی
محصول کشور: آمریکا
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Beachbody - Pre & Post Natal Barre Blend

It used to be that well-meaning family and friends thought it best for pregnant women to simply “relax,” “get some rest,” or “take it easy” during their pregnancy.


Even medical professionals were conservative in their approaches.


But that thinking has dramatically changed, and decades of research back up the fact that safe exercise during pregnancy is highly beneficial for both mother and baby.


According to the American College of Obstetricians and Gynecologists (ACOG), it’s not only safe to exercise during pregnancy, but it’s also recommended: “In the absence of obstetric or medical complications or contraindications, physical activity in pregnancy is safe and desirable, and pregnant women should be encouraged to continue or to initiate safe physical activities.

لینک دانلود