دانلود بازی Berserker نسخه Chronos برای کامپیوتر

Berserker

بازی پیمایشی با عناصر داستان محور که در عصر وایکینگ ها اتفاق می افتد ، در این بازی ما Asbjorn را دنبال می کنیم زیرا او باید آنچه را که بیشتر از همه به آن اهمیت می دهد ذخیره و محافظت کند. Berserker یک ساعت گیم پلی فوق العاده را ارائه می دهد. این بازی توسط استدیو بازی سازی One Life Games در فوریه 2021 ساخته شده است و توسط همین استدیو برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . بازی Berserker بازی خشن است و به آدمهای بد احترام می گذارد. شما به عنوان Asbjorn که یک جنگجوی بازنشسته وایکینگ است ، توسط خدایان با Rage Rune که او باید آن را کنترل کند و از آنها استفاده کند فقط در مواقع لزوم در موقعیتی قرار دارید که کسی نمی خواهد باشد. او باید از تبر و سپر یا تبرهایش استفاده کند تا از موقعیتی که نمی خواست در آن قرار بگیرد استفاده کند. امکانات

 بازی Berserker

: یک سلاح بازویی و سلاح های دو کاره. حل معما (آموزشی در مورد سن وایکینگ ها). گرافیک 2.5D. معرفی شخصیت های اساطیر قدیمی نورس. جنگ های وحشیانه. به دنبال داستان شما نه تنها به عنوان Asbjorn بازی خواهید کرد بلکه خوب باید خودتان را ببینید.
نام: Berserker
حجم فایل: 2.6 گیگابایت
شرکت سازنده: One Life Games
تاریخ انتشار: Feb, 2021
نسخه: Chronos
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: One Life Games
رمز فایل: www.download.ir

Berserker - Chronos

Side scroller game with story-driven elements, based in old Viking age before all known written sagas and scripts, we follow Asbjorn as he must save and protect what he cares the most for.

لینک دانلود