تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Best Friend نسخه کرک شده PLAZA

Best Friend

یک بازی اکشن و ترسناک است و درباره یک مرد و عروسک دوران بچگی اش به نام دیوید است . پس از آنکه شما بزرگتر می شوید و وقت کمتری برای بازی با دیوید که عروسک محبوبتان بوده است می گذارید ، دیوید به سراغ شما می آید و یک بازی ترسناک مرگ و زندگی با شما راه می اندازد . عروسک ها چیزی جز یک وسیله برای بازی نیستند ، اما این چیزی است که صاحبان آنها فکر می کنند و در واقع چیز بیشتری هستند ، زیرا گاهی اوقات آنها بهترین دوست صاحب عروسک می شوند . در بازی Best Friend شما نقش کسی را بازی می کنید که زمانی صاحب دیوید بوده است ، عروسکی دوست داشتنی که در دوران کودکی بهترین دوست شما بوده است و همیشه با او بازی می کردید اما حالا بزرگ شده اید و وقت کمتری برای او دارید . حالا بزرگ شده اید و شب ها در هنگام خواب صدایی همچون صدای راه رفتن شخصی در خانه را می شنوید اما نمی دانید از چه چیزی یا چه کسی است . اما یک شب که از صدای زیاد بیدار می شوید و به سرکشی ادامه می دهید ، صدای شیشه شکستنی توجه شما را جلب می کند و به سراغ آن می روید اما چیزی را که می بینید باور نمی کنید ، آن عروسک شما دیوید است که جلوی شما ایستاده و به شما نگاه می کند و چه چیزی ترسناک تر از این است که می بینید .

بازی Best Friend

دارای دو حالت با درجه سختی متفاوت است ، در حالت اول تنها باید تا ساعت 3 بامداد زنده بمانید و چند آیتم را جمع آوری کنید مثل توپ ، سیب و یک پیراشکی و در حالت سخت تر باید تا ساعت 5 زنده بمانید و همه کیک هایی که دیوید برای شما درست کرده است را پیدا کرده و بخورید ، یادتان باشد هیچوقت به دیوید پشت نکنید .
نام: Best Friend
حجم فایل: 1.02 گیگابایت
شرکت سازنده: Good Monkey
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Good Monkey
رمز فایل: www.download.ir

Best Friend - PLAZA

"Best Friend" is a 3D horror game. Escape and survive from your beloved doll named David after you don't have time to play with him. Follow the advice that David has told you, survive, and remember that you must never turn your back on Dolls are something that many children like to play. Dolls are more than just a toy. Sometimes dolls may be their best friends when they have problems or are uncomfortable. The dolls will always be friends to encourage them.

لینک دانلود