دانلود بازی Blightbound v0.7.125712 نسخه Early Access برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/12 نسخه Blightbound v0.7.125712 - Early Access اضافه شد.

Blightbound

دنیا در خطر است . چند دهه ی پیش ، گروهی از جنگجویان افسانه ای پس از مبارزه ای طولانی و وحشیانه توانستند Shadow Titan ترسناک را از بین ببرند ، اما جشن پیروژی آن ها بسیار کوتاه بود . مقصود واقعی Shadow Titan وقتی آشکار شد که او پس از شکست خوردن ، از پوسته ی شکسته شده ی خود بیرون آمد . او می خواهد دنیا را در شر و فساد غرق کند و هر کسی که بر علیهش باشد نابود کند . بازی Blightbound یک عنوان چند نفره ی دانجن کرالر است که سه قهرمان را مامور می کند تا از پناهگاه کوهستانی خود به سمت نیروی اهریمنی بروند . آن ها باید با او مبارزه کرده و شکستش دهند تا سرزمین خود را از طلم و فساد و سری که در آن غوطه ور شده ، نجات دهند و باری دیگر آرامش و صلح را به آن جا برگردانند . شما در این عنوان باید در سیاه چاله هایی که با دست طراحی شده ، به جست و جو و کاوش بپردازید ، با ارتش بزرگ و وحشتناکی از نیروهای شیطانی و هیولاها مبارزه کنید ، غنیمت های ارزشمند به دست آورید و فهرمان های شکست خورده را بازیابی کنید تا لیست جنگجویان خود را گسترش دهید . هر بازیکن می تواند از میان کلاس های موجود در این بازی که شامل جنگجو ، آدمکش و جادوگر می شود ، یکی را انتخاب کند . هر بازیکنی در طول مبارزه با دشمن ها و باس فایت و حل معماها نقش خاصی را ایفا خواهد کرد . آیا شما می توانید تمام چالش های

 بازی Blightbound

 را با موفقیت کامل کنید و سرزمین خود را نجات دهید ؟ این بازی فعلا در فاز دسترسی زود هنگام یا Early Access قرار دارد و این یعنی توسعه ی آن هنوز به پایان نرسیده است . استودیوی سازنده همچنان مشغول کامل کردن ساخت این عنوان می باشد و در آینده با انتشار به روز رسانی ها ، هم محتوای جدیدی به آن اضافه خواهد شد و هم مشکلات و ایرادات آن برطرف می شوند . 
نام: Blightbound
حجم فایل: 1.61 گیگابایت
شرکت سازنده: Ronimo Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: v0.7.125712
نسخه: Early Access
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Devolver Digital
رمز فایل: www.download.ir

Blightbound v0.7.125712 - Early Access

The world lies in peril. Decades ago, a band of legendary warriors slayed the dreaded Shadow Titan after a long and ferocious struggle, but their celebration was short-lived. The Shadow Titan’s true intentions revealed themselves when from his broken husk flowed the Blight; a corrupting fog that alters any living creature exposed to its evil. Blightbound is a multiplayer dungeon crawler that tasks three heroes to venture down from their mountain refuge to face the abominations of the Blight - a mysterious and corrupting fog that enshrouds the land.

لینک دانلود