دانلود بازی Blood Rage Digital Edition v1.3 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/11/20 سنخه Blood Rage Digital Edition v1.3 - Portable اضافه شد.

Blood Rage Digital Edition

یک بازی استراتژیکی با محوریت وایکینگ‌ها و فرهنگ و اعتقادات آن‌هاست که با الهام از بازی تخته‌ای معروف Blood Rage ساخته شده است. قوانین و ویژگی‌های کلی و گرافیکی این عنوان با بازی تخته‌ای Blood Rage شباهت‌های بسیار زیادی دارد و در واقع می‌توان آن را نسخه‌ی دیجیتال این بازی کارتی دانست. ماجرا از این قرار است که راگناروک یا قیامت وایکینگی در حال نزدیک شدن است و دنیا کم به کم به انتهای خود رسیده است. جنگ و خونریزی میان تمامی قبایل و دهکده‌ها شدت گرفته و هر کس قصد نجات خودش و خرید بلیتی یک‌طرفه به سمت بهشت والهالا را دارد. در بینابین این هرج‌ومرج ها، شما کنترل قبیله‌ای قدرتمند را برعهده‌گرفته و روستاهای بسیاری را نابود کرده و به آتش خواهید کشید. بازی Blood Rage Digital Edition توسط یکی از طراحان و کارگردانان مشهور صنعت بازی‌های رایانه‌ای یعنی Eric Lang طراحی شده است. اریک لنگ سابقه درخشانی در زمینه طراحی عناوین مشابه دارد و از جمله مهم‌ترین آثار او می‌توان به Rising Sun ,Arcadia Quest و Chaos in the Old World اشاره کرد. در گیم پلی

بازی Blood Rage Digital Edition

هفت قبیله و شش خدای باستانی وجود دارد. هرکدام از قبیله‌ها دارای ویژگی‌ها و جنگجوهای بخصوصی هستند که به ترتیب The Wolf, Bear ,Serpent ,Raven ,Ram ,Wild Boar و Stag نام دارد. مهم‌ترین معیاری که برای سنجش هر قبیله از آن استفاده می‌شود افتخار یا گلوری نام دارد. در عصر سوم از زندگی وایکینگ‌ها و در آغاز راگناروک، هر قبیله‌ای که گلوری بیشتری جمع‌آوری کرده باشد برنده خواهد بود. هرکدام از شش خدای باستانی به نحوی بخشنده هستند و می‌توانند به شما کمک کنند. به‌عنوان‌مثال خدای مادر یا فریگا می‌تواند به شما در زمینه‌ی تأمین منابع و امکانات موردنیاز کمک کند. 

نام: Blood Rage Digital Edition
حجم فایل: 858 مگابایت
شرکت سازنده: Exozet
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
ورژن: v1.3
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Asmodee Digital
رمز فایل: www.download.ir

Blood Rage Digital Edition v1.3 - Portable

Ragnarök is coming! The sky is falling and the end is upon you… In Blood Rage, the digital adaptation of the hit strategy board game, you lead a proud Viking clan in their final fight for glory and the right of passage to Valhalla before the world finally comes to its fiery conclusion.

لینک دانلود