دانلود بازی Bloodhound – SKIDROW برای کامپیوتر

دانلود بازی Bloodhound

Bloodhound عنوان یک بازی ترسناک اکشن و پر از صحنه‌های گرافیکی خیره کننده می‌باشد که شما را وارد یک گیم پلی پر از جنب و جوش می‌کند. به طور معمول کسانی که علاقه زیادی به بازی‌های ترسناک دارند، ترکیب این سبک را با سبک اکشن پسندیده و به خوبی از چنین عناوینی استقبال می‌کنند. به ندرت دیده می‌شود که بازی‌های ترکیب شده در این دو سبک بتواند نظر پلیر‌ها را به سمت خودش جلب کند زیرا از طرفی نه تنها باید دارای صحنه‌های ترسناک بی‌نظیری باشد، بلکه جلوه‌های اکشن آن باید بتواند هر نوع سلیقه‌ای را جذب خودش کند. اگر نگاهی به گیم پلی بازی Bloodhound داشته باشید بدون شک به این واقعیت می‌رسید که این عنوان نه تنها در ابتدای عرضه بلکه با گذشت سال‌ها و ارائه نسخه‌های جدید همچنان می‌تواند یکه تاز بازی‌های در سبک ذکر شده باشد.

داستان بازی Bloodhound از آن جایی آغاز می شود که شما به عنوان نگهبانان در های جهنم وارد یک راه خطرناک می شوید. فرقه شرور آستاروت در مسیر شما ایستاده است، جهنمی که مشتاق است شری غیرقابل توصیف را بر جهان رها کند. با ظهور عوامل تاریک آستاروث، این وظیفه شماست که فرقه‌ها را ریشه کن کنید و نقشه‌های شیطانی آنها را از بین ببرید. در جنگ‌های شدید شرکت کنید، نیروهای تاریکی را درهم بشکنید، و قبل از اینکه پروردگار بدخواه آنها بتواند برای ایجاد هرج و مرج بر روی زمین بازگردد، تعادل را بازگردانید. در این بازی همه چیز به شما و میزان مهارت های تان در مبارزات بستگی دارد. تا جایی که می توانید از اسلحه هایی که در اختیارتان قرار داده شده است نهایت بهره را ببرید و دشمنان خود را یکی پس از دیگری نابود کنید. از جمله نقاط قوت این عنوان یعنی بازی Bloodhound می توانیم به خط داستانی آن اشاره کنیم، که بدون شک با ادامه آن تا آخرین لحظات بازی هیچ گاه از این سبک اکشن ترسناک ناامید نخواهید شد.

در طول بازی Bloodhound بیش از 16 دشمن مختلف برای شما در نظر گرفته شده است. این دشمنان هر کدام شان دارای رفتاری خاص بوده و سعی می کنند که به شیوه خودشان به شما آسیب برسانند. شاید در نگاه اول مبارزه با آن ها ساده باشد، اما به مرور زمان و افزایش تعدادشان متوجه خواهید شد که سخت در اشتباه هستید، زیرا حتی با در دست داشتن حرفه ای ترین سلاح ها همچنان خطراتی جان تان را تهدید می کند. یکی از مهم ترین نکات در ارتباط با بازی Bloodhound جزئیات بالای گرافیکی کاراکتر ها می باشد که تیم توسعه دهنده توجه فوق العاده ای به آن ها داشته است. با گذشت مدتی از بازی و از بین بردن برخی از دشمنان تان نوبت به نابود کردن باس های بازی می رسد. باس ها همان گونه که فکرش را می کنید، نسبت به دیگر کاراکتر های بازی مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند، پس تا می توانید برای نابودی آن ها نهایت توانایی خود را به کار گرفته و تلاش کنید تا هیچگاه در مقابلشان تسلیم نشوید.

برای مقابله با دشمنان در بازی Bloodhound ده سلاح مختلف برای شما در نظر گرفته شده است. برای استفاده از این سلاح ها با هیچ گونه محدودیتی رو به رو نخواهید بود. گرچه قفل استفاده از آن ها به مرور زمان و متناسب با سطح پیشرفت های تان باز شده و هر کدام شان به نوعی تاثیراتی بر دشمنان تان دارند. همان گونه که در ابتدای توضیحات نیز به این موضوع اشاره کردیم یکی از دلایل محبوب بازی فوق در میان گیمر های استیم، جلوه های گرافیکی و اکت های خاصی است که با آن ها رو به رو می شوید. ری اکشن های کاراکتر اصلی و دیگر کاراکتر ها بسیار سریع بوده که استفاده از موزیک پس زمینه متال هیجان و سرعت آن را چندین و چند برابر می کند. در نهایت باید بگوییم که اگر عاشق اکشن های پر جنب و جوش هستید Bloodhound را به هیچ عنوان از دست ندهید.

نام: Bloodhound
حجم فایل: 13.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Kruger & Flint Productions
تاریخ انتشار: 2023
امتیاز استیم: 7.0 از 10
نسخه: Skidrow
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن، ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Kruger & Flint Productions
رمز فایل: www.download.ir
  • لینک دانلود
    0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *