دانلود پلاگین Blue Cats Audio PolyVibe v1.0 نسخه ویندوز

PolyVibe

گربه آبی یک بازسازی کامل از پدال‌های قدیمی «vibe» است که بر اساس طرح‌های اصلی است و آنها را چندین قدم جلوتر برای قرن بیست و یکم می‌برد. مانند پدال اصلی “Uni-Vibe” (یک علامت تجاری ثبت شده Dunlop Manufacturing, Inc.) که توسط جیمی هندریکس، دیوید گیلمور، رابین تروور و بسیاری دیگر بازی می شود، پلاگین PolyVibe به شما امکان دسترسی به طیف گسترده ای از ویبرهای قدیمی را می دهد.

با استفاده از طرح های اصلی فیلترها به عنوان نقطه شروع، این افزونه به شما امکان می دهد شکل و حرکت آنها را در جزئیات کنترل کنید تا جلوه های مدولاسیون جدید را با دو حالت اضافی ایجاد کنید. همچنین می‌تواند جلوه‌های صدای استریو ایجاد کند، در حالی که امروزه بیشتر پدال‌ها هنوز به مونو محدود می‌شوند.

البته می توانید مدولاسیون را با برنامه Blue Cats Audio PolyVibe میزبان همگام کنید و حس نوسانگر را با کنترل “swing” متناسب با موسیقی تنظیم کنید. علی‌رغم تمام این کنترل‌ها و گزینه‌های اضافی، یافتن آهنگ خود هرگز به این آسانی نبوده است: Tone Maps به شما کمک می‌کند از پیش تنظیمات موجود کاوش کنید و جلوه‌های جدید را به سرعت ایجاد کنید. AAX اصلاح شده است و در ProTools نسخه قانونی کار نمی کند.

نام: PolyVibe
شرکت سازنده: Blue Cats Audio
تاریخ انتشار: 2022
ورژن: v1.0
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
منتشر کننده: Blue Cats Audio
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *