تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Blue Fire Build 6609164 – Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/03 نسخه Blue Fire Build 6609164 - Portable اضافه شد.

Blue Fire

شما را به یک سفر به پادشاهی ویران شده پنومبرا می برد و از شما می خواهد که به کشف اسرار پنهان این سرزمین فراموش شده مشغول شوید. معابد عرفانی را کشف کنید ، جایی که برای زنده ماندن در برابر چالش های سه بعدی سخت افزاری 3D ، باید به هنر حرکت تسلط داشته باشید. در طول ماجراجویی خود ، راه خود را از طریق دشمنان دلهره آور کاهش می دهید ، با بازماندگان روبرو می شوید و تلاش های عجیب و غریب برای جمع آوری وسایل با ارزش را انجام می دهید. از طریق تله های مرگبار و حرکت اصلی حرکت کنید تا به تدریج از چالش های platforming عبور کنید. دور از پنومبرا ، سرزمینی از دست رفته به نام The Void وجود دارد. ورودی های خالی را در سراسر جهان پیدا کنید تا چالش های انتزاعی بسترهای نرم افزاری را که نیاز به تسلط زیادی برای جمع آوری پاداش های ارزشمند پنهان شده در داخل دارند ، کشف کنید. با سبکهای مشخص مبارزه با دشمنان خطرناک روبرو شوید و در مبارزات شدید رئیس-مبارزه با سکو شرکت کنید. در

 بازی Blue Fire

از طریق دنیای نابود شده Penumbra سفر کنید تا مناطق منحصر به فرد پر از دشمنان گوناگون ، چالش های 3D بستر های نرم افزاری ، تلاش ها ، مطالب قابل جمع آوری و موارد دیگر را کشف کنید. با بازماندگان عجیب برخورد کنید مدت زیادی از فرو رفتن پنومبرا در تاریکی می گذرد ، اما کسانی که از سقوط پادشاهی جان سالم به در بردند به شما کمک می کنند تا پاداش های ارزشمندی را بگیرید. هیچ جنگجوی بزرگی بدون تجهیزات مناسب نمی تواند با خطرات کمین شده در پنومبرا مبارزه کند. شمشیرهای خود را ارتقا دهید ، تعویذهای با ارزش را جمع آوری کنید و توانایی های جدید را برای تبدیل شدن به یک جنگنده سخت باز کنید.
نام: Blue Fire
حجم فایل: 2.4 گیگابایت
شرکت سازنده: ROBI Studios
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 7
ورژن: Build 6609164
نسخه: Portable
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Graffiti Games
رمز فایل: www.download.ir

Blue Fire Build 6609164 - Portable

Embark on an extraordinary adventure through the perished world of Penumbra to explore unique temples filled with increasingly difficult 3D platforming challenges, diverse enemies, quests, collectibles, and more. Slash daunting adversaries, leap through deadly traps and master the art of movement.

لینک دانلود